O rozwiązaniu zagadki kryminalnej zadecyduje publiczność spektaklu [KONKURS]

2023.11.08 13:05
To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów teatru. Wkrótce w regionie odbędzie się pokaz kultowego już spektaklu "Szalone nożyczki".
O rozwiązaniu zagadki kryminalnej zadecyduje publiczność spektaklu [KONKURS]
Fot: Piotr Kubic/ Teatr Bagatela

Chociaż ta historia ma już ponad 50 lat, wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem i skrada serca widowni na całym świecie. Spektakl "Szalone nożyczki" z pewnością możemy zaliczyć do jednego z najbardziej kultowych przebojów teatralnej sztuki komediowej. O jej wyjątkowości decyduje zakończenie, które za każdym razem jest zagadką nawet dla samych aktorów!

Ale zacznijmy od początku…

Akcja sztuki toczy się w salonie fryzjerskim. Zakład ten prowadzony jest przez niezwykle przebojowego i energicznego fryzjera i mieści się w lokalu wynajmowanym od Pani Izabeli. Pewnego dnia, gdy fryzjer pochłonięty jest swoją codzienną pracą, w salonie dochodzi do prawdziwej tragedii. Właścicielka lokalu zostaje zamordowana!

Zakład fryzjerski staje się miejscem zbrodni. Przyjeżdżają detektywi i rozpoczynają śledztwo. Okazuje się, że cała sprawa jest niezwykle zawiła. Każda znajdująca się w lokalu osoba miała motyw do dokonania tej zbrodni. Jednak nikt nie chce przyznać się do popełnienia morderstwa.

W tym momencie do gry wkracza publiczność, która zachęcana przez aktorów bierze aktywny udział w rozwiązaniu zagadki. Dlatego właśnie finał całej historii za każdym razem jest zupełnie inny. Interakcja pomiędzy artystami scenicznymi i publicznością zapewnia niepowtarzalną atmosferę całego spektaklu.

W obsadzie przedstawienia znajdziemy znanych i cenionych aktorów takich jak: Przemysław Cypryański, Urszula Dębska, Marta Lewandowska, Leszek Stanek, Maciej Wilewski, Lesław Żurek, Mateusz Łapka, Joanna Kupińska, Michał Piróg i Katarzyna Polewany.

"Szalone nożyczki" będziemy mogli zobaczyć w sobotę, 18 listopada, o godzinie 17:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na to niezwykłe widowisko! KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
Tagi:

893 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39