O trudach dorastania, czyli "Symulator" w Białostockim Teatrze Lalek [KONKURS]

2024.03.13 12:52
"Symulator" to nie tylko gra, lecz wejście w świat wirtualnej rzeczywistości. To przestrzeń, w której każdy może stać się każdym. Gdzie jednak leży granica między tym, co prawdziwe a co wyimaginowane? Na to pytanie odpowiada spektakl "Symulator".
O trudach dorastania, czyli "Symulator" w Białostockim Teatrze Lalek [KONKURS]
Fot: Krzysztof Bieliński/Białostocki Teatr Lalek

Spektakl "Symulator" będzie prezentowany na scenie Białostockiego Teatru Lalek w sobotę (16 marca) i niedzielę (17 marca).

Spektakl "Symulator"

"Symulator" to spektakl, który powstał na podstawie wywiadów przeprowadzonych z uczniami szkół średnich w Pilźnie i Plasach w Czechach. Sztuka eksploruje emocje i doświadczenia młodzieży, takie jak uczucia zdrady, niesprawiedliwości czy trudności w komunikacji z dorosłymi. Reżyser Tomsa Legierski oraz dramaturżka Petra Kosova wnikliwie rozmawiali z młodzieżą, nauczycielami, psychologami szkolnymi i rodzicami, aby zrozumieć ich perspektywę.

Przeplatając osobiste wspomnienia i doświadczenia z dialogiem międzypokoleniowym, spektakl nie tylko ukazuje trudności dorastania, ale również stara się znaleźć sposoby na zrozumienie i porozumienie się zarówno z polską, jak i czeską młodzieżą.

W obsadzie znaleźli się: Łucja Grzeszczyk, Agata Stasiulewicz, Krzysztof Bitdorf, Michał Jarmoszuk i Maciej Zalewski.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na spektakl "Symulator" w Białostockim Teatrze Lalek. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

Więcej informacji: Spektakl "Symulator" w BTL

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1458 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39