Ocieplanie pianką Białystok - Symeria

dodane dnia: 2019-10-18 przez: Symeria Sp. z o.o.
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-10-18
Potencjał ocieplania pianką, natychmiastowe efekty

Dokładność związana z ocieplaniem pianką ma kluczowe znaczenie. Nakładanie pianki PUR odbywa się z użyciem profesjonalnych agregatów, a sam preparat doskonale pokrywa izolowane powierzchnie. To ważne, ponieważ pozwala wyeliminować wszystkie nieszczelności, również te wynikające z wad samego budynku. Tak ocieplona konstrukcja zachowuje na długo temoizolacyjność, a oszczędności w sezonie grzewczym są odczuwalne dla domowego lub firmowego budżetu.
Szczegóły oferty ocieplania pianką na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/

Wiele zastosowań, nieograniczone możliwości

Inaczej niż w przypadku płyt styropianowych czy wełny mineralnej, izolacje natryskowe stosować można niezależnie od rodzaju oraz formy powierzchni. Doskonała przyczepność pianki PUR sprawia, że jest ona odpowiednia zarówno na drewnianej konstrukcji poddasza, jak też na metalowych ścianach hal i garaży. O ocieplaniu pianką można mówić w kontekście:

• docieplania całych budynków od piwnicy po poddasze, również przy adaptacji strychu na poddasze użytkowe,
• ocieplania stropów, czyli izolowania obustronnego – i od strony sufitu, i od podłogi na dowolnej kondygnacji budynku,
• ocieplania elewacji, ponieważ pianka PUR występuje również w wersji zamkniętokomórkowej o właściwościach hydroizolacyjnych.

Tak docieplone, wytłumione wnętrza sprawiają, że znacznie wzrasta komfort przebywania w danym budynku. Twój dom będzie bardziej cichy i cieplejszy.

Ocieplanie pianką w Białymstoku. Zapraszamy do firmy Symeria

Symeria działa na rynki podlaskim, współpracując z Klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz usługodawcami. Szeroka gama ofertowa sprawia, że dotychczasowe oraz obecne realizacje ocieplania pianką na terenie Białegostoku i innych miast to zarówno jednorazowe zlecenia, jak i długoletnie kooperacje. Poznaj nas, jesteśmy otwarci na nowe działania.
Więcej informacji o docieplaniu budynków na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/aktualnosci/

1479 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39