Oferty pracy dla nauczycieli

2015.01.13 00:00
Białostockie placówki oświatowe poszukują nauczycieli oraz bibliotekarzy. Na zatrudnienie mają także szansę osoby uczące przedmiotów zawodowych.
Oferty pracy dla nauczycieli
Fot: freeimages.com
Białostockie szkoły zatrudnią nauczycieli

Nauczyciele geografii i ekonomi z biegłą znajomością języka angielskiego

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku poszukuje nauczyciela ekonomii z biegłą znajomością języka angielskiego. Praca jest na zastępstwo i rozpoczyna się w II semestrze 2015 roku. Szkoła zatrudni także nauczyciela geografii, w tym przypadku także wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. W obu przypadkach zatrudnienie jest w niepełnym wymiarze godzin. Kandydaci na to stanowisko muszą mieć wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Niezbędnym wymogiem są także kwalifikacje do nauczania w oddziałach dwujęzycznych i międzynarodowych z językiem angielskim jako wykładowym zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009 r. Większe szanse na zatrudnienie mają osoby, które już wcześniej prowadziły zajęcia w liceum bądź gimnazjum oraz ukończyły różne formy doskonalenia zawodowego. Dodatkowym atutem jest też systematyczność, dobra organizacja pracy, cierpliwość i komunikatywność.

Nauczyciele języka angielskiego są także poszukiwani w Ośrodku Nauczania Języków Obcych "Języki Świata". Osoba ubiegająca o zatrudnienie musi mieć wykształcenie wyższe kierunkowe, przynajmniej rok doświadczenia na stanowisku nauczyciela oraz uprawnienia pedagogiczne. Praca na umowę-zlecenie w niepełnym wymiarze godzin. Oferowana stawka za godzinę pracy wynosi 30 zł.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych poszukiwani

Nauczyciele mogą znaleźć również zatrudnienie w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego. Placówka poszukuje nauczyciela-bibliotekarza. Osoba aplikująca na to stanowisko powinna mieć ukończone studia wyższe w zakresie bibliotekarstwa oraz przygotowanie pedagogiczne. Wymagane jest także doświadczenie na tym stanowisku. Placówka poszukuje także nauczyciela języka niemieckiego na 0,35 etatu oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych takich jak: technik budownictwa, technik mechatronik, technik eksploatacji portów i terminali, technik drogownictwa, technik hotelarstwa - dział usług gastronomicznych.

Praca w przedszkolu

Przedszkole Samorządowe nr 26 Integracyjne im. Joanny Strzałkowskiej-Kuczyńskiej poszukuje nauczyciela wspomagającego do pracy w grupie 5-6-latków. Praca jest w II semestrze (od stycznia do czerwca 2015 roku). Kandydat na to stanowisko musi mieć kwalifikacje mgr wychowania przedszkolnego oraz kwalifikacje z oligofrenopedagogiki. Ważne jest, by przyszły pracownik potrafił nawiązać kontakt z wychowankami, był odpowiedzialny i zorganizowany.

Wszystkie wymienione oferty i szczegóły z nimi związane można znaleźć na stronie internetowej bialystok.pl oraz pup.bialystok.pl

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1298 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39