Oklejanie witryn i szyb - New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-20 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-20 - 2027-04-20
Witryny lokali usługowych usługowych i handlowych są często wykorzystywane jako przestrzeń reklamowa i informacyjna. Oklejanie witryn i szyb to szybki i ekonomiczny sposób na stworzenie ciekawej wizualnie reklamy. Dodatkowym atutem jest możliwość zasłonięcia wnętrza przed ciekawskimi spojrzeniami.

W New Vision możemy pochwalić się wieloma realizacjami w oklejaniu, z zastosowaniem różnych rozwiązań przestrzennych, technik klejenia i materiałów. Często proponujemy oklejanie jako atrakcyjną alternatywę dla szyldów i bannerów.

Oto nasza promocje związane z oklejaniem witryn: https://nowoczesnareklama.eu/oferta/reklama/oklejanie-witryn-szyb/

Oklejanie witryn i szyb – wybierz rozwiązanie dla swego biznesu

Oferujemy trzy podstawowe rodzaje folii do oklejania. Różnią się od siebie trwałością, przepuszczalnością światła, wykończeniem czy fakturą. W zależności od funkcji, jakie będzie spełniać folia, proponujemy:
- folie perforowaną OWV (One Way Vision) – jest przezroczysta tylko z jednej strony. Świetne rozwiązanie do przeszklonych biur czy witryn sklepowych. Przepuszcza światło dnia i zapewnia prywatność. Podnosi komfort pracy w biurach, lokalach usługowych, placówkach handlowych. Wysoka trwałość – ok. 7 lat;
- folię szronioną – pozwala na uzyskanie eleganckiego wyglądu szkła piaskowanego. Jest cienka i półprzezroczysta, bardzo dobrze przylega do szkła, plexi i plastiku. Przepuszcza światło, jednocześnie osłaniając wnętrze. Stosowana dekoracyjnie – można ją ciąć i nanosić grafikę;
- folię monomeryczną – nieprzezroczysta, do prostych zastosowań i realizacji krótkoterminowych (jej trwałość to 2-3 lata). Idealnie nadaje się do zadrukowania. Nasza agencja używa druku solwentowego, który zapewnia wysokie nasycenie kolorów i wyrazistość grafiki. Zaletą tej folii jest niska cena.

Aby zwiększyć trwałość folii na oklejanych szybach i witrynach, stosujemy dodatkowe wzmocnienie w postaci laminatu – z wykluczeniem folii szronionych, które nie wymagają tego zabiegu.

W New Vision uważamy, że każde miejsce jest dobre na estetyczną reklamę, dlatego zapraszamy do kontaktu firmy i osoby prywatne, które potrzebują reklamy i dekoracji szyb i witryn.

779 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39