"Ona nie tańczy dla mnie" i Piotr Żyła - nowe hity You Tube [WIDEO]

2013.03.24 00:00
Najnowsze podsumowanie serwisu You Tube. Polskim hitem ostatnich dni jest parodia piosenki "Ona tańczy dla mnie" przygotowana przez Kabaret pod Wyrwigroszem. Internauci uwielbiają też skoczka Piotra Żyłę.
"Ona nie tańczy dla mnie" i Piotr Żyła - nowe hity You Tube [WIDEO]
Kadr z teledysku "Ona nie tańczy dla mnie"

Tylko w ciągu 6 dni ponad 2 mln osób obejrzało teledysk przygotowany przez Kabaret pod Wyrwigroszem. To parodia hitu disco polo zespołu Weekend. Komicy wpletli do niej czeskie wątki. Jednak, jak na komików przystało, nie jest im do śmiechu, bo... "Ona nie tańczy dla mnie".

Czy filmik pobije oryginał? Może być ciężko - ten obejrzano już 59 mln razy.Dziennikarze wszystkich mediów biegają z mikrofonami za Piotrem Żyłą. Skoczek jest przez nich często bardziej oblegany niż będący w lepszej formie Kamil Stoch. Dlaczego? Młody sportowiec tryska dobrym humorem i ma zawsze optymistyczne nastawienie do tego, co robi. Mówi to, co myśli i śmieje się w głos. Od ubiegłej niedzieli (17.03) jego wypowiedź po wygranym konkursie skoków narciarskich w Oslo obejrzało już 1,5 mln internautów.Na świecie furorę robi zaś teledysk Justina Timberlake "Mirrors". Popową piosenkę boysbandowej gwiazdy przez 5 dni słuchało prawie 8,5 mln osób.


Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

Polecamy
Kwiaciarnia MIX
Kwiaciarnia MIXul. Jurowiecka 14
15-101 Białystok

Więcej informacji
801 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39