Original Source Up To Date Festival 2012. Z miłości do muzyki i Białegostoku [wideo]

2012.09.06 00:00
Co łączy Krystynę Czubównę, Panią Eugenię, Węglową, psa Skipa i Stan Skupienia? Odpowiedź przynosi film promujący trzecią edycję Original Source Up To Date Festival. Wydarzenie już za dwa tygodnie, w dniach 21-22 września odbędzie się w Transgranicznym Centrum Kultury Węglowa.
Original Source Up To Date Festival 2012. Z miłości do muzyki i Białegostoku [wideo]
Fot: materiały organizatora
Oryginalna instalacja reklamuje festiwal w centrum miasta

Trwają intensywne przygotowania przed rozpoczęciem tegorocznego Orignal Source Up To Date Festivalu.

- Mamy dużo pracy, dopracowujemy teraz detale: oryginalne, stworzone specjalnie na to wydarzenie scenografie, które będą swoistym dziełem artystycznym - powiedział Jędrzej Dtekk Dondziło, jeden z organizatorów wydarzenia. Co więcej, na Rynku Kościuszki przy fontannie, o festiwalu informuje instalacja artystyczna w formie pięciokątnej bryły. Kolejnym elementem nierutynowej kampanii reklamowej jest film promocyjny.

- Nie nastawiamy się na przebicie sukcesu z ubiegłego roku, ale chcieliśmy pokazać nasz wizerunek w sposób artystyczny i bardzo dopracowany. Grupa osób pod wodzą Czarka Chwicewskiego, znanego Kwika Eklektyka pracowała dwa miesiące nad samym filmem, więc efekt powinien być przyjemny. Nie wiem czy to kogoś zwali z nóg, ale moim zdaniem to kosmos - wyznał Dtekk.

Zobacz dzieło ekipy UP2D8 stworzone w 100% manualnie, bez odrobiny efektów specjalnych:
O czym powinni wiedzieć uczestnicy ?

- Pod kątem infrastrukturalnym musicie wiedzieć, że w tym roku na teren festiwalu będzie wjazd wzbroniony. Węglową charakteryzuje wąski dojazd. Radzę nie przyjeżdżać autem nawet w okolice Traugutta, bo zostaniecie cofnięci. Można zaparkować przy dworcu Białystok Fabryczny, gdzie śmiało zmieści się 200 samochodów - podkreślił Dttek. Dodał, że w tym roku wejście na festiwal będzie wcześniej, w innym miejscu. Nie będzie trzeba przechodzić przez główną bramę, tylko od razu wchodząc na Węglową będzie widoczna, świecąca brama za którą alejka poprowadzi prosto na festiwal.

Original Source Up To Date edukuje

Nowością 3. edycji jest również audio leksykon. Ze specjalnych nagrań można się dowiedzieć czym jest ambient, chillout, beatbox czy dub. Posłuchaj: http://uptodate.pl/leksykon

Przypominamy również tegorocznych artystów: Original Source Up To Date Festival 2012

Zobacz fotoreportaż z przygotowań: Na Węglowej praca wre!

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1215 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39