Ośrodek Przystań - leczenie alkoholizmu i narkomanii

Lipina 103
16-100 Sokółka

tel. 510 002 072
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 32342

OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ - LECZENIE ALKOHOLIZMU I NARKOMANII

Ośrodek Terapii Uzależnień "Przystań" to prywatna placówka zajmująca się profesjonalną pomocą osobom nadużywającym substancji psychoaktywnych takich jak alkohol, narkotyki i/lub leki. Od wielu lat skutecznie pomagamy naszym pacjentom walczyć z nałogiem, który destrukcyjnie wpływa na każdą sferę ich życia. W Ośrodku Terapii Uzależnień zostały stworzone doskonałe warunki do przywrócenia równowagi, harmonii oraz nabycia niezbędnych umiejętności w trzeźwym życiu. W swojej ofercie zamieszczamy również terapię dla osób żyjących w związku z osobami uzależnionymi. Ponadto nasz Ośrodek jest pod stałą superwizją, co stanowi gwarancję profesjonalnego podejścia do naszych pacjentów. Kadra posiada kwalifikacje rekomendowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która nadzoruje oraz weryfikuje umiejętności terapeutów. Pozwól nam sobie pomóc.

NASZA OFERTA:

Leczenie uzależnienia od alkoholu i narkotyków

Na leczenie alkoholizmu i narkomanii narosło wiele fałszywych przekonań oraz mitów często wynikających z niewiedzy oraz lęku przed tym, co nieznane. Pejoratywny obraz odwyku skutecznie opóźnia podjęcie decyzji o leczeniu, co może przynieść dramatyczne skutki. W Ośrodku realizujemy program terapeutyczny przygotowany w oparciu o własne doświadczenie, jak również sprawdzone wzorce innych autorów zajmujących się leczeniem uzależnień. Terapia prowadzona jest zarówno w trybie stacjonarnym, jak i ambulatoryjnym. Długość psychoterapii dostosowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta może trwać od 4 do 8 tygodni. Terapia prowadzona jest grupowo oraz indywidualnie.

Detoks alkoholowy i narkotykowy (odtrucie)

Oferujemy profesjonalne odtrucie alkoholowe/narkotykowe polegające na przyjmowaniu medykamentów zmniejszających prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzyjemnych objawów odstawiennych w szczególności padaczki alkoholowej oraz omamów wzrokowych i słuchowych. Detoks trwa do 7 dni i poprzedzony jest szczegółowym wywiadem medycznym. Każda osoba zgłaszająca się do Ośrodka poddana jest konsultacji psychiatrycznej zgodnie ze standardami pracy z osobami uzależnionymi.

Terapia nawrotów

Proponujemy psychoterapię nawrotów trwającą 14 dni. Jest to oferta skierowana do osób, które ukończyły podstawowy program terapii, ale zaczynają powracać do starych zachowań sprzed okresu abstynencji lub przerwały abstynencję.

Pobyt wspomagający

Skierowany jest do osób, które ukończyły terapię w Ośrodku Terapii Uzależnień "Przystań" oraz znalazły się w sytuacji kryzysowej, stresującej, wymagającej profesjonalnego wsparcia.

Terapia współuzależnienia

Prowadzimy indywidualna terapię dla osób pozostających w związku z osobą uzależnioną. Istnieje również możliwość odbycia sesji rodzinnych.

W razie potrzeby odbieramy pacjenta z miejsca zamieszkania.

KONTAKT:

Pod tymi numerami telefonu uzyskasz informacje dotyczące uzależnienia oraz podjęcia terapii w naszym Ośrodku. Każdy problem jest dla nas ważny.

Telefon: 510 002 072 lub 85 688 40 08

E-mail: otusokolka@gmail.com
www.leczeniealkoholizmu.com

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1310 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39