Outlet Center już działa. Duży ruch w nowym centrum [ZDJĘCIA]

2015.04.15 00:00
Przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych otwarto centrum wyprzedażowe Outlet Center. To drugi tego rodzaju obiekt w Białymstoku.
Outlet Center już działa. Duży ruch w nowym centrum [ZDJĘCIA]
Fot: Grzegorz Chuczun

Podczas otwarcia outletu zjawiło się wiele osób polujących na zniżki. Zgodnie z założeniem, centrum wyprzedażowe oferuje markowe produkty w atrakcyjnych cenach. Są one niższe co najmniej o 30 procent, a często nawet o 50 do 70 procent niż cena detaliczna tego samego produktu w zwykłym sklepie.

W dniu otwarcia na klientów czekały specjalne atrakcje i rabaty. Promocje sięgały nawet 80 procent. Na zniżki można było też liczyć kupując kilka sztuk odzieży.

W Outlet Center powstały m.in. sklepy Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, 4F, Bestseller, Diverse, Hi-Tec, Elbrus czy Dajar Home&Garden. Można więc zrobić zakupy nie tylko modowe i sportowe, ale wybrać też artykuły do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Ofertę uzupełnia drogeria Rossmann. Za kilka tygodni otworzy się także Empik w formacie outletowym. To dopiero pierwszy etap rozwoju centrum. Zgodnie z zapowiedziami, ma w nim działać około 100 sklepów.

Więcej: Otwiera się Outlet Center. Nie zabraknie atrakcji dla klientów

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1953 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39