"Parasite". Pokaz online w wersji czarno-białej [WIDEO]

2020.05.23 08:38
Nagrodzony 4 Oscarami, Złotym Globem, Złotą Palmą i nagrodami BAFTA film "Parasite" można obejrzeć w czarno-białej wersji. Pokaz odbędzie się online.
"Parasite". Pokaz online w wersji czarno-białej [WIDEO]
Fot: materiały dystrybutora
Kadr z filmu "Parasite"

"Parasite" to trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione.

Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy - dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów - są w stanie po to wszystko sięgnąć.Nietypowa, czarno-biała wersja filmu Bong Joon-ho to prawdziwa gratka dla widzów, którzy jednocześnie - kupując bilety na seans online - mogą realnie okazać wsparcie swojemu kinu w trudnym czasie. Pokaz odbędzie się w niedzielę (24.05) o godz. 19.00.

Jak kupić bilet? Można to zrobić na stronie internetowej Białostockiego Ośrodka Kultury.
Po zakupie, na podany przez kupującego adres mailowy, wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu. Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu na 5 minut przed seansem (ok. godz. 18.55), zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem. Oglądanie filmu można rozpocząć w trakcie pierwszej godziny trwania seansu, czyli do godz. 20.00. Link będzie aktywny jeszcze przez godzinę po zakończonym pokazie, czyli do ok. godz. 22.15.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
769 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39