Pianka poliuretanowa Białystok - Symeria

dodane dnia: 2019-10-18 przez: Symeria Sp. z o.o.
Termin promocji: 2019-10-18 - 2029-10-18
Pianka PUR – poliuretanowa alternatywa na miarę potrzeb

Termoizolacje z pianką PUR (poliuretanową) są w czołówce rozwiązań dotyczących docieplania budynków i popularność tej metody utrzymuje się stale na wysokim poziomie. Wynika to ze skuteczności izolacji natryskowych, szybkości aplikowania poliuretanu oraz z kwestii bezpieczeństwa dla konstrukcji ocieplanego budynku. Propozycja firmy Symeria może być spełnieniem również Twoich oczekiwań.
Więcej informacji na stronie https://ocieplanie-pianka.eu/pianka-poliuretanowa/

Dlaczego ocieplanie pianką PUR. Poliuretanowa niezawodność

W dziedzinie izolacji natryskowych udoskonalane są preparaty, natomiast sama idea stosowania pianki PUR, poliuretanowe izolowanie budynków przed chłodem oraz wilgocią, to nadal ten sam cel – poprawa komfortu przebywania w pomieszczeniach. Gdy w domu lub innym budynku jest ciepło, odpowiednia termoizolacja sprawia, że ciepło to utrzymuje się znacznie dłużej. Rozmawiając z Klientami z Białegostoku oraz innych miast mówimy o realnych efektach na podstawie realizacji firmy Symeria.

• Idealna adhezja, czyli przyleganie do każdej powierzchni – pianka poliuretanowa równie dobrze przylega do powierzchni drewnianych, jak też metalowych oraz szklanych.
• Precyzyjna aplikacja – metoda natrysku sprawia, że każde miejsce pokryte pianką jest doskonale uszczelnione, a brak łączeń dodatkowo poprawia termoizolacyjność.
• Niewielka grubość warstwy ocieplenia – wystarczy 10-centymetrowa warstwa, aby zapewnić właściwości osiągane przy 17 cm grubości wełny mineralnej.

Co równie ważne, ta metoda zapewnia jednorodność, więc nie ma w niej miejsca na tworzenie się szczelin, w których mogłyby przebywać owady czy gryzonie.

Wybierz firmę Symeria, poznaj wszystkie możliwości

O ocieplaniu pianką znacznie więcej mówi się przed początkiem sezonu grzewczego, natomiast każdy moment jest dobry, aby rozważyć zastosowanie pianki PUR – poliuretanowej wersji współczesnych dociepleń. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej siedziby, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Polecamy lokal
1193 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39