POLECAMY
Tym razem filmowe spotkanie w ramach Podlaskiej Akademii Kultury będzie związane z 50. rocznicą lądowania człowieka na Księżycu. Pokaz filmu "Pierwszy człowiek" odbędzie się w niedzielę (25.08).
Na fali wspólnego sukcesu sześciokrotnie nagrodzonego Oscarem obrazu "La La Land" Damien Chazelle i Ryan Gosling ponownie połączyli siły w historycznej opowieści o misji NASA, dzięki której na Księżycu wylądował człowiek. Film skupia się na życiu Neila Armstronga w latach 1961-1969. "Pierwszy człowiek" to wstrząsająca, opowiedziana w pierwszej osobie historia na podstawie książki Jamesa R. Hansena. Zapis trudu, wyrzeczeń i poświęcenia, które wiązały się z jedną z najbardziej niebezpiecznych misji w historii ludzkości.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji