Piłka ręczna. Zwycięstwo Szczypiorniaka w stolicy

2017.10.29 09:42
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ma już na swoim koncie cztery ligowe zwycięstwa. Po ograniu Włókniarza Konstantynów, ROKiS-u Radzymin i Trójki Ostrołęka w sobotę (28.10) przyszedł czas na triumf nad AZS-em AWF Warszawa.
Fot: Fanpage KS Szczypiorniak

Za zawodnikami Szczypiorniaka bardzo udany tydzień. W środku tygodnia ekipa z Dąbrowy Białostockiej pokonała w Pucharze Polski Bestios Białystok 26:21, a w sobotę – już podczas batalii II-ligowej – Podlasianie okazali się lepsi od akademików z Warszawy.

Wyjazdowy bój w stolicy kraju rozpoczął się po myśli gości, którzy na przerwę schodzili z trzypunktowym prowadzeniem. W drugiej połowie rywalizacji swą przewagę jeszcze nieznacznie powiększyli, dzięki czemu Szczypiorniak ograł ostatecznie AZS AWF Warszawa 29:25.

Kolejny mecz zawodnicy z Dąbrowy Białostockiej rozegrają dopiero za dwa tygodnie, kiedy to w delegacji podejmą AZS UMCS Lublin.

AZS AWF Warszawa – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25:29 (10:13)