Poczuł promienie słońca i postanowił skorzystać z pogody. Upominek może sam wpaść w ręce

2020.06.01 16:34
Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy podwójnie - raz z racji tego, że swoje święto obchodzą wszystkie dzieci i te małe, i te duże. A dwa - jest pierwszym dniem meteorologicznego lata. W dodatku dopisuje pogoda. Cóż można chcieć więcej? Można dostać też wyjątkowy upominek. Jak?
Poczuł promienie słońca i postanowił skorzystać z pogody. Upominek może sam wpaść w ręce
Fot: Wodociągi Białostockie/Facebook

Żuraw-maskotka czeka

Rodzice i inni dorośli, którzy zechcą milusińskim sprawić niespodziankę i założą do końca tygodnia konto w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (e-BOK) na stronie Wodociągów: www.wobi.pl, otrzymają w prezencie maskotkę - żurawia.

"Nasz Żuraw-maskotka, który przysiadł sobie dzisiaj przy wodotrysku, by "łyknąć" porcję słonecznych promieni w pierwszym dniu meteorologicznego lata, pozdrawia wszystkie Dzieci z okazji Ich święta i życzy Im samych radosnych i kolorowych chwil" - czytamy w mediach społecznościowych Wodociągów Białostockich.

Początek meteorologicznego lata

Choć te oficjalne lato przyjdzie za jakiś czas - to już od początku czerwca możemy cieszyć się z tego meteorologicznego. A meteorologiczne pory roku zostały ustalone dla potrzeb meteorologów i klimatologów do obliczania średnich statystycznych, by zawsze porównywać ten sam okres. Niestety pory astronomiczne mają "ruchome" daty, dlatego nie nadają się do tego typu obliczeń.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1440 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39