POLECAMY
Trzecioligowiec z Podlasia - Warmia Grajewo - ma nowego trenera. Szkoleniowcem Wilczków został dobrze znany w naszym regionie - Mirosław Dymek.
Dymek zastąpił na tym stanowisku Artura Dakowicza, który Warmię prowadził w zaledwie kilku spotkaniach, po tym jak wcześniej rezygnację złożył Leszek Zawadzki. Mirosław Dymek ostatnio prowadził drugoligową Calisię Kalisz. Wcześniej na Podlasiu pracował w takich klubach jak: ŁKS 1926 Łomża i Sokół Sokółka. Warto dodać, oprócz wymienionych w sezonie 2006-2007, był już szkoleniowcem klubu z Grajewa utrzymując Warmię w trzeciej lidze. Warmia Grajewo po 18. kolejkach zajmuje dwunaste miejsce w III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej.
Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji