POLECAMY
Wojewoda Podlaski Maciej Żywno powołał na nasz region konsultanta w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.
Mgr Krystyna Łapuć-Seweryn została powołana na swoją nową funkcję z dniem 10 sierpnia i będzie ją pełnić przez najbliższe pięć lat. Do jej zadań będzie należało wykonywanie czynności opiniodawczych, doradczych i kontrolnych dla organów administracji rządowej oraz podmiotów tworzących zakłady opieki zdrowotnej, a także prowadzenie nadzoru nad stroną merytoryczną doskonalenia zawodowego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Powołanie konsultanta wojewódzkiego nastąpiło w związku z inicjatywą konsultanta krajowego pielęgniarstwa epidemiologicznego. Dotychczas w województwie podlaskim nie było konsultanta wojewódzkiego w tej dziedzinie. na podst.: Podlaski Urząd Wojewódzki
E.S.
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji