Podlaskie zimą w obiektywie. Można wygrać wycieczkę

2015.02.03 00:00
Regionalne Centrum Informacji Turystycznej podczas ferii zimowych organizuje konkurs fotograficzny "Podlaskie zimą w obiektywie". Prace można zgłaszać do 9 lutego.
Podlaskie zimą w obiektywie. Można wygrać wycieczkę
Fot: pixabay.com

Organizatorzy konkursu chcą, by Podlaskie postrzegane było jako region atrakcyjny nie tylko latem, ale także zimą. Konkurs jest skierowany do: dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. Odbywa się w dwóch kategoriach: "Krajobraz" i "Aktywnie". Zdjęcia w pierwszej kategorii powinny dotyczyć obiektów, przyrody, zimowych ujęć w plenerze w Podlaskiem. W drugiej - powinny ukazywać aktywny zimowy wypoczynek w naszym regionie. Każdy uczestnik konkursu ma możliwość przesłania tylko jednego zdjęcia w danej kategorii. Konkursowe szczegóły znajdziecie na stronie: www.podlaskieit.pl.

Zdjęcia należy nadsyłać do 9 lutego. Autorzy najciekawszych ujęć mogą liczyć na nagrody. Do wygrania są m.in. wycieczka dla dwóch osób po województwie podlaskim organizowana przez PTTK, bilet kolejowy na pociąg "Regio", wejściówki do parku linowego, monografia Ciechanowca oraz gadżety województwa.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

847 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39