Pokaz filmu i spotkanie. Wstęp jest wolny

2016.02.29 14:32
Film "Fire-Followers" Karoliny Breguły będzie można obejrzeć we wtorek (1.03) w Galerii Arsenał. Po projekcji odbędzie się spotkanie z artystką.
Pokaz filmu i spotkanie. Wstęp jest wolny
Fot: materiały Galerii Arsenał

"Fire-Followers" to opowieść o mieście, które przez wieki regularnie płonęło. Nowoczesne metody pozwoliły zabezpieczyć́ je przed pożarami, dzięki czemu jego mieszkańcy wreszcie mogą̨ żyć́ wolni od obawy, że w każdej chwili może nadejść́ kolejna katastrofa. Mimo to nie opuszcza ich strach. Na ustach wszystkich jest grupa historyków sztuki, którzy uważają̨, że powracające systematycznie niszczycielskie pożary trawiące zasoby muzealnych magazynów stały się̨ naturą lokalnej sztuki i do dzisiaj warunkują̨ jej prawidłowy rozwój.

Pokaz filmu odbędzie się 1 marca o godz. 17.00 w Arsenale. Po projekcji odbędzie się spotkanie z udziałem Karoliny Breguły, które poprowadzi Bartosz Kuźniarz. Wydarzenie towarzyszy wystawie Karoliny Breguły "Remont, słowo wstrętne jak karaluch", która trwa do 3 marca. Na godzinę przed projekcją filmu wstęp na wystawę bezpłatny.

Szczegóły: Karolina Breguła - Remont, słowo wstrętne jak karaluch

Więcej o wystawie: Jak optycznie wydłużyć nogi i ukryć niedostatki?

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1221 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39