Polecany projektant w Białymstoku — firma Archime

dodane dnia: 2020-01-22 przez: ARCHIME Maciej Ejdys
Termin promocji: 2020-01-22 - 2030-01-22
Architektura jako dziedzina nieustannie się zmienia. Dobry projektant budowlany to taki, który pozostaje na bieżąco z obecnie panującymi trendami oraz zna nowości technologiczne pojawiające się na rynku.

Współcześnie powstające obiekty bardzo często udowadniają, iż wciąż jeszcze nie został wykorzystany pełen potencjał konstruktorski j i jeszcze ciągle można wdrożyć wiele zaskakujących rozwiązań.

W biurze projektowym Archime z Białegostoku stawiamy przede wszystkim na w pełni profesjonalne podejście do oczekiwań zaprezentowanych przez Klienta. Zatrudnieni w naszych szeregach fachowcy angażują się w każde z powierzonych im zadań. Specjalizujemy się w opracowywaniu projektów:

• budynków przeznaczonych pod biura,
• hal i magazynów,
• zakładów produkcyjnych,
• obiektów przemysłowych różnego typu.

Świadczymy kompleksowe usługi — od zaprezentowania wstępnej koncepcji, poprzez stworzenie kosztorysu, aż po pełną obsługę budowlaną. Przez cały okres trwania współpracy pozostajemy do dyspozycji Klientów. Chętnie udzielamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania i uwzględniamy wymagania Klientów w sporządzanych planach.

Projektant jest osobą, której zadaniem jest przeniesienie wizji zgodniej z oczekiwaniami kontrahenta na rysunek techniczny. Ten zostaje w późniejszym czasie wykorzystany jako podstawa budowy danego budynku.

Biuro Archime mieści się przy ulicy Mickiewicza 37 lok.2 w Białymstoku. Zapraszamy do skontaktowania się z nami – jesteśmy pewni, iż zaproponujemy rozwiązania, które sprostają Państwa indywidualnym potrzebom. Biuro jest czynne od poniedziałku do soboty.

https://archime.pl/oferta/projekty-budowlane/

ARCHIME
ul. Adama Mickiewicza 37 l. 2
15-213 Białystok
tel. +48 737 160 952
biuro@archime.pl
https://archime.pl/

1358 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39