Pomysł na biznes – pudełka z kwiatami. Flower Boxy pojawiły się w Białymstoku

2016.09.15 10:02
Nie minął jeszcze miesiąc, odkąd funkcjonują na lokalnym rynku. Chcą zawojować Białystok Flower Boxami.
Pomysł na biznes – pudełka z kwiatami. Flower Boxy pojawiły się w Białymstoku
Fot: materiały prasowe

Flower Boxy, czyli kwiatowe kompozycje umieszczone w pudełkach, to pomysł firmy Róża & Bez, która istnieje w Białymstoku dokładnie od 8 września.

- Po kilku latach mieszkania w Warszawie wróciłam do Białegostoku i szukałam pomysłu na biznes. Po analizie rynku postawiłam na Flower Boxy, które są już bardzo popularne w stolicy, ale także w innych miastach w Polsce. Intuicja podpowiada mi, że będzie to strzał w dziesiątkę - Marta Wydra z Róża & Bez.

Marta Wydra nie żałuje swojej decyzji. Co więcej, jest przekonana, że Flower Boxy podbiją serca białostoczan.

- W chwili obecnej jesteśmy jedyną firmą w Białymstoku oferującą Flower Boxy. Nasze pudełka sygnowane są logo Róża & Bez, wyróżniając nas tym samym od kwiaciarni, które z reguły nie promują tak intensywnie swojej marki. Kwiaciarnie mają szeroką ofertę kwiatów ciętych, sztucznych i doniczkowych. My natomiast skupiamy się tylko na kwiatach w pudełkach, więc raczej wypełniamy lukę na białostockim rynku kwiatowym. Słyszałam, że do tej pory sporo osób z Białegostoku zamawiało Flower Boxy z Warszawy, więc raczej żadna stacjonarna kwiaciarnia nie zasłynęła z kwiatów w pudełkach - wyjaśnia Wydra.

Firma zapewnia, że dzięki umieszczeniu kwiatów w pudełku klient nie musi się martwić o wazon ani o zniszczenie kwiatów podczas transportu. Rośliny bez problemu powinny zachować swoją świeżość przez kilka dni. Do kompozycji wykorzystywane są różnego rodzaju kwiaty. Największą popularnością cieszą się czerwone róże. Co do pudełek, to dostępne są one w różnych rozmiarach i kolorach.

Róża & Bez nie prowadzi stacjonarnej kwiaciarni. Promują się głównie w internecie.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1665 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39