Poradnik podatnika online. Platforma wiedzy o finansach i biznesie dla każdego

2020.08.06 11:22
Pandemia znacząco wpłynęła na gospodarkę. Resort finansów pomaga podatnikom przezwyciężyć skutki spowolnienia gospodarczego. W tym celu powstał ogólnodostępny portal – Poradnik Podatnika.
Poradnik podatnika online. Platforma wiedzy o finansach i biznesie dla każdego
Fot: pixabay.com
Poradnik podatnika dostępny dla każdego

Teraz wiedza o finansach i biznesie będzie bardziej przejrzysta i dostępna w jednym miejscu dla każdego podatnika. Przydatne informacje, porady i propozycje rozwiązań dotyczące podatków, finansów i zarządzania kryzysowego będzie można uzyskać w platformie edukacyjnej tzw. poradnik podatnika, który został stworzony w celu zmniejszenia negatywnych skutków gospodarczych pandemii oraz będzie pomocą w walce z kryzysem.

Tylko rzetelne informacje

Na portalu publikowane są tylko i wyłącznie rzetelne informacje, oparte na badaniach. Użytkownik otrzymuje porady i rozwiązania w postaci eksperckich artykułów, webinarów i podcastów. Wśród najczęściej poruszanych tematów są: stabilność finansowa, podatki, zarządzanie sprzedażą, strategia czy przywództwo w kryzysie.

Poradnik umożliwi też przedsiębiorcy sprawdzenie skuteczności swojej strategii biznesowej, dzięki unikalnym narzędziom diagnostycznym. Po wypełnieniu kwestionariusza online otrzymuje się indywidualny raport z diagnozą sytuacji firmy.

Z raportu z audytu odporności kryzysowej przedsiębiorca dowie się, czy reakcja jego firmy na spowolnienie gospodarcze i stosowana przez nią strategia zwiększają jej szansę na objęcie przewagi po kryzysie, i co najważniejsze wyjście z niego obronną ręką.

Treści na portalu będą sukcesywnie uzupełnianie o materiały tworzone w Ministerstwie Finansów i we współpracy z ICAN Institute oraz o treści od partnerów merytorycznych.

Angelika Dorf
angelika.dorf@bialystokonline.pl

1074 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39