Potrzebujące koty mogą wygrać karmę. Wystarczy zagłosować

2020.01.24 09:32
Do końca stycznia trwa głosowanie, w którym podopieczni Fundacji Kotkowo mają szansę wygrać dużą ilość karmy. Warto pamiętać, że głos można oddać codziennie.
Potrzebujące koty mogą wygrać karmę. Wystarczy zagłosować
Fot: pixabay.com

Wszystkie łapy na pokład - czworonogi z Fundacji Kotkowo mogą wygrać duży zapas karmy, trzeba im jednak pomóc. Konkurs Cote odbywa się w ramach siódmej edycji ogólnopolskiej akcji dokarmiania bezdomnych kotów w schroniskach i fundacjach, której organizatorem jest Vinex Slaviantsi.

Głosować można codziennie, do dnia 31 stycznia - bez logowania czy podawania danych, wystarczy kliknąć. Na ten moment Fundacja Kotkowo znajduje się na 2. miejscu z liczbą głosów 4774. To dobry prognostyk, gdyż karmę firmy Husse otrzymają cztery organizacje z największą liczbą głosów.

Dodatkowo na osobnych warunkach organizator przyzna roczne pakiety weterynaryjne Veticover o wartości rynkowej 599 zł. Łączna liczba pakietów, które mogą zostać przyznane, to 24 pakiety. Podczas trwania całej akcji od każdej sprzedanej butelki win Cote część pieniędzy na zakup karmy.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1337 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39