POLECAMY
Zespół No Logo wystąpi w sobotę (14.03) w klubie Fama. Koncert odbywa się w ramach cyklu Premiery Muzyczne.
Grają już od lat rytmy kryjące za sobą pełnię natury i gorącego słońca. Pochodzą z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich muzyka pozostawia na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem. Jak sami mówią: "Jesteśmy scenicznymi zwierzętami, które czekają na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Jesteśmy jak drapieżne wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty". Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu - "Wilki kochają kwiaty". Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap).
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Biznes 08:00
Aktualności 08:00
Turystyka 07:00
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji