Przed nami kolejne Planszówki w Książnicy. Tym razem z grą "Księga Cudów"

2023.01.17 14:49
Planszówki Johnny'ego i Mateusza na stałe już weszły w kalendarz wydarzeń w Książnicy Podlaskiej. To cykliczne spotkania z grami planszowymi, tymi klasycznymi oraz niszowymi. Organizatorzy zapewniają świetną atmosferę i możliwość uczestniczenia w ciekawych rozgrywkach.
Przed nami kolejne Planszówki w Książnicy. Tym razem z grą "Księga Cudów"
Fot: Książnica Podlaska

W poniedziałek (23.01) o godz. 18:00 w Książnicy Podlaskiej obędzie się kolejne, emocjonujące na pewno spotkanie z grami planszowymi.

Tym razem tytułem głównym będzie gra "Księga Cudów". Jest to gra oparta na współpracy, pełno w niej przygód, a rozgrywa się ją na przestrzennej planszy w formie książki pełnej niezwykłości. W środku na graczy czekają przygody pełne ważnych decyzji, a wybory będą miały wpływ na dalsze losy rozgrywki. Gracze prowadzeni są przez karty, które zawierają narrację. "Księga Cudów" to piękna opowieść, pełna zwrotów akcji, jak się ona zakończy?

Podczas "Planszówek Johnny'ego i Mateusza" na chętne osoby czeka wiele ciekawych gier - ponad 200 tytułów! Są to przede wszystkim gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe. Co ważne, udział w spotkaniu jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają pomoc w doborze gry, podpowiedzą zasady rozgrywek.

Wszyscy są mile widziani, zarówno zapaleni gracze, jak i ci dopiero początkujący.

Planszówki odbywają się w Książnicy Podlaskiej (VI piętro) w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca.

Portal BiałystokOnline.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1769 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39