Przewozy do Niemiec - Bagiński Bus Białystok

dodane dnia: 2017-05-17 przez: Przewóz Osób Mikrobusem Bagiński Dariusz
Termin promocji: 2017-05-17 - 2027-05-17
Firma przewozowa Bagiński Bus pomaga dotrzeć na miejsce naszym pasażerom już od ponad 20 lat. Naszą specjalnością są przewozy do Niemiec. Zapewniamy wygodny transport wielu rodakom, którzy pracują lub przebywają tymczasowo za zachodnią granicą. Komfortowe busy i profesjonalni kierowcy to coś, za co doceniają nas nasi Klienci. Nasze usługi dopasowujemy do pasażerów – nigdy na odwrót.
Oto nasza propozycja: https://baginskibus.pl/przewozy-do-niemiec/

Przewozy do Niemiec w systemie door to door – dbamy o dobro pasażera

Zapomnij o przystankach. Nasz wygodny bus odbierze Cię prosto spod domu. Dzięki wielu udogodnieniom podróż spędzisz w komfortowych warunkach, a na koniec odstawimy Cię w wybranym przez Ciebie miejscu.
Nie musisz też przejmować się rozmiarem bagażu. Na podróż spakujesz wszystko, co chcesz, i nie musisz stosować się do rygorystycznych limitów. Jesteśmy elastyczni nie tylko w kwestii przystanków, ale też w kwestii bagażu.

Więcej niż przewóz osób

Bagiński bus to nie tylko kursy pasażerskie. Oferujemy szereg innych usług, związanych z transportem i komunikacją. Z nami również:
- zrealizujesz przesyłkę – przewozimy listy, paczki, pieniądze, dokumenty i inne towary na trasie Polska – Niemcy – Polska,
- wygodnie dotrzesz na lotnisko,
- wynajmiesz przestronny autokar,
- przetransportujesz na lawecie auto kupione za granicą,
- wynajmiesz luksusowe auto na ślub,
- kupisz od nas samochód na indywidualne zamówienie lub z naszej bieżącej oferty.

Komfortowe przejazdy do Niemiec w zasięgu Twojej ręki

Busy jeżdżące w naszej flocie posiadają szereg udogodnień, które pozwolą Ci się zrelaksować i przyjemnie spędzić czas w podróży. Każdy bus wyposażony jest w bezprzewodowy dostęp do internetu i gniazdka elektryczne dla pasażerów, więc nie będziesz się nudzić. Możesz oglądać filmy, słuchać muzyki, czytać, grać w ulubione gry. Dzięki temu podróż minie niepostrzeżenie, a Ty nie odczujesz syndromów zmęczenia.

Bagiński Bus to profesjonalne przewozy do Niemiec i usługi transportowe na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś i zaplanuj swą podróż. https://baginskibus.pl/kontakt/
My zadbamy o resztę. Zapraszamy pasażerów z Białegostoku i innych miast Podlasia.

Polecamy lokal
1055 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39