Przyjemne z pożytecznym. Można wygrać volvo i pomóc schroniskowym psiakom

2018.10.17 10:17
Alfa Centrum zaprasza wszystkich do zabawy w Wielkiej Urodzinowej Promocji Zakupów. Podczas niej można będzie też pomóc psom z białostockiego schroniska i wygrać atrakcyjne nagrody.
Przyjemne z pożytecznym. Można wygrać volvo i pomóc schroniskowym psiakom
Fot: Justyna Fiedoruk

Zakupy i pomoc w jednym

Alfa Centrum organizuje Wielką Urodzinową Promocję Zakupów. Przy okazji zachęca do wsparcia białostockich psiaków.

Uczestnicy wspólnej zabawy mają szansę na wygranie m.in. samochodu osobowego marki Volvo V40 T3 R-design, sylwestra w Paryżu dla 2 osób lub vouchera o wartości 3000 złotych na wymarzone wakacje.

By zostać zwycięzcą, należy dokonać zakupów na terenie galerii za min. 200 zł. Kwota ta może znaleźć się na maksymalnie 4 dowodach zakupów. Później z tymi paragonami trzeba udać się do Punktu Obsługi Wielkiej Urodzinowej Promocji Zakupów, znajdującego się na placu przy restauracji SPHINX, gdzie hostessa wyda kupon-zdrapkę. Każdy będzie miał szansę zdobyć wówczas jedną z 300 nagród natychmiastowych, którymi są m.in. bony na zakupy w Alfie, zestaw kosmetyków, komplet biżuterii czy bilety do kina Helios. Na nagrody główne trzeba będzie jednak poczekać.

Jak wygrać samochód i wesprzeć psiaki?

Osoby, które udzielą wsparcia dla Stowarzyszenia Happy Dog, zbierającego datki dla białostockiego schroniska dla psów, otrzymają od hostessy dodatkowy los promocyjny-zdrapkę. Taki bonusowy kupon dostanie każdy uczestnik promocji, jeśli przedstawi dowód darowizny o minimalnej kwocie 5 zł. W ten sposób gracz zwiększa swoją szansę na zdobycie nagród podczas finału akcji, który odbędzie się 27 października o godz. 18.30 w Centrum Alfa.

Warunkiem otrzymania wylosowanych nagród jest obecność w galerii podczas finału, a także okazanie dowodu tożsamości oraz zarejestrowanego oryginału dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Trzeba mieć na uwadze, że w dniu finału wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 18.15.

Punkt promocyjny czynny jest każdego dnia w godz. 9.00-21.00, z wyłączeniem
14 i 21 października. Tam też można dowiedzieć się więcej na temat konkursu i nagród.

Za pieniądze, które zbierze Stowarzyszenie Happy Dog, zostaną kupione najpotrzebniejsze rzeczy dla bezdomniaków – m.in. materiały do ocieplenia legowisk, szczególnie że zbliża się zima, więc potrzeby są coraz większe. Oprócz tego, w schronisku często brakuje specjalistycznej karmy, która jest droga, ale musi być podawana chorym zwierzętom.

Psy czekają też w Outlet Center

W dwie najbliższe soboty – 20 i 27 października - od godz. 11.00 można spotkać wolontariuszy Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku w Outlet Center. Będą im towarzyszyć czworonogi, które wciąż czekają na ciepły, kochający dom. Osoby chcące pomóc bezdomniakom mogą przynosić też karmę (dla szczeniaków, starszych psów i alergików), koce, ręczniki i zabawki. Zainteresowani mają także możliwość dowiedzieć się więcej na temat adopcji czworonogów.

Zobacz także: Tego o pracy w schronisku z pewnością nie wiesz. To nie tylko tulenie bezdomnych psiaków

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

885 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39