PSS Społem uruchamia kolejny bar z opcją drive. Kiedy otwarcie?

2021.10.21 15:28
W środę (27.10) zostanie otwarty bar przy supermarkecie KEN PSS Społem Białystok. To kolejny punkt gastronomiczny tej sieci sklepów.
PSS Społem uruchamia kolejny bar z opcją drive. Kiedy otwarcie?
Fot: PSS Społem

PSS Społem otwiera kolejny bar z opcją drive

Od wiosny trwała budowa baru przy supermarkecie KEN PSS Społem mieszczącego się przy ul. Kołłątaja 50. Otwarcie nowego punktu gastronomicznego zaplanowano na środę (27.10).

Nowo powstały bar ma powierzchnię ponad 600 m2, na sali posiłek jednocześnie będą mogły spożywać 82 osoby. Wnętrze lokalu jest przstronne i ergonomiczne, a cały wystrój nawiązuje do aranżacji, jakie zostały wykorzystane w innych barach PSS Społem. Nie zabraknie tu więc dodatków w stylu glamour, nowoczesnego oświetlenia, roślin oraz rolet.

O przygotowanie posiłków zadba 30 osobowa załoga, która każdego dnia będzie przygotowywała świeże i smaczne posiłki. W menu nie zabraknie pozycji znanych już z gastronomii PSS Społem w Białymstoku. Codziennie będzie to około stu rożnych propozycji. Nie zabraknie dań mięsnych, wege, fit, surówek, sałatek, deserów czy świeżo wyciskanych soków warzywno-owocowych. Menu będzie prezentowane na elektronicznych tablicach. Takie znajdują się w pozostałych barach sieci i okazały się dobrym rozwiązaniem. Nowością będzie jednak elektroniczne menu w postaci zewnętrznego monitora w punkcie drive, który obsługiwać będzie sprzedaż dań dla kierowców, bez potrzeby wysiadania z auta.

- Bar w tej lokalizacji powstał jako odpowiedź na liczne zapytania i wyraźnie zgłaszane nam oczekiwania klientów z osiedla TBS. Przez ostatnie lata wpływało do nas mnóstwo próśb o zbudowanie baru przy istniejącym supermarkecie a ponieważ wsłuchujemy się w głosy naszych Klientów, postanowiliśmy spełnić ich oczekiwania. Zyskując możliwość dokupienia terenu dzięki uprzejmości i dobrosąsiedzkim kontaktom bez dłuższego namysłu wygospodarowaliśmy środki na stworzenie nowego punktu gastro w tym miejscu. Budowaliśmy nasz obiekt jak przystało na tradycję, którą kultywujemy, z pomocą wyłącznie lokalnych firm i wykonawców, ponieważ bycie lokalnymi patriotami to nasza dewiza – mówi Janusz Kulesza, prezes Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem w Białymstoku.

Będą dalsze inwestycje

KEN jest kolejną inwestycją PSS Społem. Rokrocznie na rozwój spółdzielnia wydaje ponad 10 mln zł i jest jedną z prężniej rozwijających się lokalnych marek. Obecnie ma: 12 supermarketów, 2 piekarnie, ciastkarnie, zakład garmażeryjny oraz bary szybkiej obsługi. Na tym jednak nie poprzestaje i w planach są kolejne obiekty handlowe i gastronomiczne oraz budowa centrum logistyczno-produkcyjnego.

"KEN" to 8. bar w sieci Białostockiej Gastronomii PSS Społem.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
757 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39