Psycholog Białystok - Pracownia Integra

dodane dnia: 2019-11-21 przez: Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA mgr Barbara Żukowska, K. Dallemura-Grześ, W. Kujawa-Brzezińska s.c.
Termin promocji: 2019-11-21 - 2039-11-21
Pracownia Integra jest specjalistyczną placówką o profilu terapeutycznym, oferującą mieszkańcom Białegostoku specjalistyczną pomoc psychologa, psychoterapeuty i psychologa dziecięcego.

W trosce o jakość życia

Nasza oferta skierowana jest do osób zmagających się z problemami w sferze psychicznej i emocjonalnej, którym utrudniają one codzienne funkcjonowanie w życiu osobistym czy zawodowym. Z powodzeniem leczymy nerwice, depresje, pracujemy z kryzysami emocjonalnymi i trudnymi sytuacjami życiowymi (choroba, śmierć bliskich, żałoba, kłopoty w pracy), a także wszechobecnym dziś stresem. Pomoc znajdą u nas też pary i rodziny, którym zależy na poprawie relacji i wzajemnym zrozumieniu. Nasza propozycja obejmuje także coaching w zakresie poprawy efektywności działania w różnych sferach Pacjentów indywidualnych i organizacji.

Pomogą Ci wykwalifikowani psycholodzy z białostockiej INTEGRY

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień z empatią pracują z Pacjentami. Jesteśmy dostępni w wygodnych godzinach, także popołudniowych i wieczornych. Mamy nieodległe terminy, ponieważ wierzymy, że skuteczna pomoc, to pomoc możliwie wcześnie wdrożona. Komfort sesji terapeutycznych i życzliwość psychologów sprawiają, że nasza poradnia cieszy się zaufaniem i dobrą opinią.

Dobry psycholog w Białymstoku

W życiu nie da się uniknąć trudnych sytuacji, ale można przeżyć je tak, by zamiast kryzysami, stały się momentami zwrotnymi o potencjale rozwojowym. Nasi psycholodzy są przygotowani do tego, by przeprowadzić swoich Pacjentów przez krytyczne wydarzenia i pomóc zapanować nad towarzyszącymi im często objawami – od zaburzeń snu po niechęć do życia. Kompleksowe podejście do Pacjentów jest kluczem do sukcesu naszych psychologów.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://pracowniaintegra.pl/

Zapraszamy – jesteśmy po to, by pomóc.

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Integra s.c.
ul. Warszawska 34, III piętro
15-077 Białystok

939 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39