Puchar Polski. Czas na rewanż: Zawisza - Jagiellonia

2014.04.14 00:00
We wtorek (15.04) Jagiellonia Białystok rozegra spotkanie rewanżowe w ramach półfinału Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz. Żółto-czerwoni, aby awansować muszą wygrać przynajmniej różnicą dwóch goli.
Puchar Polski. Czas na rewanż: Zawisza - Jagiellonia
Fot: www.jagiellonia.net

Jagiellonia to zespół, który ostatnio mocno dołuje. Po niepowodzeniach w lidze żółto-czerwonym pozostała walka o utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie, co wcale nie musi być prostą sprawą oraz Puchar Polski.

W Bydgoszczy łatwo nie będzie, ale...

Zawisza to dość wymagający rywal, ale nie jest, nie do pokonania. W rewanżowym spotkaniu 1/2 finału Pucharu Polski białostocka drużyna musi wygrać przynajmniej dwoma bramkami, w przeciwnym wypadku podopieczni Michała Probierza mogą zapomnieć o finale. Warto pamiętać, że to właśnie w Bydgoszczy białostoczanie triumfowali w Pucharze Polski i jest to w pewien sposób szczęśliwe miejsce dla Jagi. Miejmy nadzieję, że jutro będzie podobnie i ekipa z Podlasia stanie na wysokości zadania i chociaż trochę odkupi winy za słabe występy w lidze poprzez Puchar Polski.

Porażka w ostatniej kolejce

Gospodarze wtorkowego meczu ponieśli nieoczekiwanie dość wysoką porażkę z Ruchem Chorzów (0:3). Miejmy nadzieję, że tą zniżkę formy skutecznie wykorzystają białostoczanie i wrócą z Bydgoszczy, jako jeden z finalistów tegorocznego Pucharu Polski.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w Białymstoku górą byli piłkarze Zawiszy, którzy wygrali 2:0.

Spotkanie rewanżowe półfinału Pucharu Polski odbędzie się we wtorek (15.04), o godzinie 17.45. Portal BialystokOnline.pl przeprowadzi relację live z tego meczu.

Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl

932 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39