Puchar Polski. Z Chrobrym porażka niedopuszczalna

2014.09.24 00:00
W czwartek (25.09) w ramach 1/16 finału pucharu Polski Jagiellonia zagra w meczu wyjazdowym z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Faworytem tego meczu jest bez wątpienia drużyna z Białegostoku.
Puchar Polski. Z Chrobrym porażka niedopuszczalna
Fot: www.jagiellonia.net

Ekipa z Głogowa w tym sezonie gra bardzo nierówno. Piłkarze Chrobrego po 9 kolejkach z dorobkiem dziesięciu punktów zajmują 11. miejsce. W ostatnim spotkaniu zawodnicy pierwszoligowej drużyny przegrali 0:3 ze Stomilem Olsztyn.

W Białymstoku nastroje są nieco lepsze. Podopieczni Michała Probierza notują całkiem niezłą passę (dwa zwycięstwa i remis). Warto odnotować, że żółto-czerwoni w tych trzech meczach nie stracili ani jednego gola. Mimo że Jaga w spotkaniu z Górnikiem Łęczna specjalnie swoją grą nie zachwyciła, to mimo wszystko nie przegrała. Prawdopodobnie w składzie ekipy z Podlasia dojdzie do kilku zmian. O tym kto i na jakiej pozycji zagra, dowiemy się już jutro.

Czwartkowe spotkanie pomiędzy Chrobrym Głogów a Jagiellonią odbędzie się o godzinie 18.00. Sędzią będzie Jarosław Rynkiewicz z Zielonej Góry.

Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl

Polecamy
Glosel sp. z o.o. sp.k.
Glosel sp. z o.o. sp.k.al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6
15-111 Białystok
www.glosel.pl

Więcej informacji
1025 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39