Rajd Barbórka: Halls Rally Team wykonał plan

2012.12.06 00:00
Tegoroczna edycja 50. Rajdu Barbórka dla załogi Radosław Raczkowski / Łukasz Gwiazda była świetnym podsumowaniem współpracy jaką zespół zapoczątkował w sezonie 2012 w RSMP. Po przejechaniu trzech odcinków: Twierdza Cytadela, Tor Służewiec i lotnisko Bemowo załoga jadąc Citroenem DS3 R3T zdobyła drugie miejsce w klasie 2, co pozwoliło wziąć udział w rywalizacji w Kryterium Asów na ulicy Karowej.
Rajd Barbórka: Halls Rally Team wykonał plan
Fot: materiały załogi
Auto załogi Halls Rally Team

- Jubileuszowa Barbórka okazała się dla nas udanym rajdem i bardzo się cieszę, że tak miłym akcentem zakończyliśmy tegoroczny sezon. Nowe barwy na te zawody, naszego głównego partnera HALLS bardzo nas motywowały to szybkiej jazdy, a nagrodą był udział w Kryterium Asów na Karowej. Barbórka, to bardzo krótki rajd, który zawsze ma mocną obsadę i dostarcza wiele emocji, a występ na Karowej jest marzeniem chyba każdego kierowcy, dla mnie był już to kolejny występ w Kryterium Asów, ale wrażenia i emocje za każdym razem są tak samo duże – powiedział Radosław Raczkowski.

- Udział w Barbórce był dla mnie zwieńczeniem doskonałego sezonu. Rok 2012 był czasem wielkich zmian i dużego skoku do przodu, a wisienką na torcie była właśnie Barbórka z przejazdem na Karowej. Przed samym rajdem obraliśmy założenie, że pojedziemy płynnie, spokojnie i efektywnie. Nasze założenia spełniliśmy w 100% czego efektem był start w Kryterium Karowa. Wynik osiągnięty w Barbórce jest potwierdzeniem naszego dobrego sezonu. Chciałbym gorąco podziękować Radkowi, Bartkowi oraz reszcie chłopków za wszystkie wspaniałe rajdy w tym roku – opisuje sezon Łukasz Gwiazda.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Polecamy
Barwnik
BarwnikAl. Dziesięciny 7/65
15-806 Białystok
www.barwnik.com

Więcej informacji
1225 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39