Recitale w Studium Wokalno-Aktorskim. Będą aż 3 występy

2019.04.01 15:20
Różnorodne programy wokalno-aktorskie z repertuaru rozrywkowego, operetki, musicalu i piosenki aktorskiej zaprezentują dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego.
Recitale w Studium Wokalno-Aktorskim. Będą aż 3 występy
Fot: Studium Wokalno-Aktorskie

Dyplomanci-soliści z wielką pasją przygotowują się do recitali dyplomowych. W tym roku zaprezentują bogaty repertuar dobrany w najmniejszym szczególe na scenie auli Studium Wokalno-Aktorskiego. Te recitale odbędą się 5 i 11 kwietnia. Trzeci występ zaplanowany jest 30 kwietnia w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Podczas recitali zabrzmią utwory w różnych konfiguracjach instrumentalnych, wokalnych i osobowych. Gościć będą emocję z najwyższego poziomu artystycznej prezentacji. Odbędzie się podróż w znane i nieznane zakątki operetki, musicalu i piosenki aktorskiej, która przeniesie publiczność w przepiękne miejsca artystycznego świata.

Klimat recitali przeplata się pomiędzy liryką, ciepłem i balladą oraz różnorodnymi temperamentami wykonawców. To wyjątkowe spojrzenie na twórczość wielkich artystów oczami przyszłych aktorów scen muzycznych.

Za przygotowanie wokalne recitali odpowiadają: Ewa Barbara Rafałko, Przemysław Kummer, Marcin Wortmann. Wystąpi zespół instrumentalny w składzie - Kamil Skorupski, Marcin Jadczak, Piotr Skórka, Marcin Nagnajewicz, Krzysztof Kulikowski, Michał Wadowski.

Wstęp jest wolny (obowiązuje rezerwacja miejsc).

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzeń.

Zobacz też: Recitale wokalno-aktorskie dyplomantów Studium Wokalno-Aktorskiego

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1601 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39