Roboty koszące Białystok - ACER Ogrody

dodane dnia: 2021-12-22 przez: ACER Konrad Wójcik
Termin promocji: 2021-12-22 - 2031-12-22
Dbanie o trawnik to jedna z specjalności Acer Ogrody, znamy też współczesne rozwiązania usprawniające codzienne prace. Aby w inny sposób niż z użyciem kosiarki zabrać o dowolny trawnik na Twoim podwórku, warto zainwestować w roboty koszące. To urządzenia zyskujące z roku na rok na popularności – wygodne, ciche, skuteczne. Nasi Klienci doceniają je już od lat, a my podpowiadamy, które modele warto kupić i zapewniamy ich montaż oraz późniejszy serwis. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z tego rozwiązania – jest to propozycja godna rozważenia.

Zadbany, czyli przystrzyżony

Wypielęgnowany trawnik to centralna część wielu ogrodów, dlatego ważne jest, by był zadbany i wyglądał estetycznie. Jest miejscem do wypoczynku, ale i rekreacji, tu też można rozstawić leżaki, by nacieszyć się słońcem lub urządzić letnie przyjęcie. Trawnik będzie spełniać dobrze swoją funkcję tylko wtedy, gdy dobrze o niego zadbasz. Trawa ma być gęsta, soczystozielona, sprężysta. I na tyle krótka, by wyglądała schludnie, nie przeszkadzała w chodzeniu, bieganiu po niej czy graniu w piłkę.

Jak działają roboty koszące?

Zasada działania przypomina nieco bezprzewodowe odkurzacze samojezdne. Jego obsługa jest bardzo prosta – wystarczy wcisnąć przycisk, a urządzenie samo kosi trawę na całej posesji. Co ważne, nowoczesne roboty koszące można tak zaprogramować, by omijały nie tylko byliny, krzewy i drzewa, ale również wyraźnie oddzielone od trawnika rabaty z kwiatami oraz na przykład oczka wodne czy skalniaki. To jednak nie wszystko: roboty koszące, które proponujemy naszym Klientom, można zaprogramować tak, by automatycznie włączały się w określone dni o danej godzinie. Wiele modeli jest wyposażonych w czujniki deszczu – po prostu nie uruchomią się, gdy pada, lub wrócą do stacji dokującej i wyłączą się samoczynnie, jeśli deszcz zacznie padać w trakcie koszenia. Nie ma jednak problemu z wyłączeniem sprzętu, w którym nie został zamontowany taki czujnik. Aby wyłączyć zaprogramowane wcześniej urządzenie wystarczy wciśnięcie jednego przycisku na smartfonie, gdyż z nowoczesnymi robotami można połączyć się zdalnie.

Więcej o robotach koszących na stronie https://acerogrody.pl/roboty-koszace/

Doradzimy najlepsze rozwiązanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy przede wszystkim na terenie Białegostoku i okolicznych miejscowości, ale do współpracy zapraszamy również osoby z innych części Polski.

560 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39