Rolety – rolety zewnętrzne - Prestige Białystok

dodane dnia: 2018-09-18 przez: "PRESTIGE" Jarosław Kamiński, Ernest Józef Bolesta s.c.
Termin promocji: 2018-09-18 - 2038-09-18
Rolety ochronią Cię przed nadmiernym hałasem, słońcem i ciekawskimi spojrzeniami przechodniów

Rolety to jedne najbardziej funkcjonalnych akcesoriów, jakie można zamontować w domu. Ich obecność nie tylko korzystnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, ale jest również ciekawym zabiegiem dekoratorskim. Zdobią i chronią, i dlatego są polecane zarówno mieszkańcom domów jednorodzinnych, jak i mieszkańcom osiedli mieszkaniowych.
Chcesz, aby Twój dom zamienił się w oazę spokoju? Zależy Ci na prywatności i pragniesz czuć się we własnych czterech ścianach swobodnie i komfortowo? – skontaktuj się z firmą Prestige pod adresem https://oknaprestige.eu/kontakt/

Rolety zewnętrzne pomocne zimą i latem

Są niezbędnym elementem nowoczesnych technologii budowlanych, gdyż chronią przed uciążliwymi czynnikami atmosferycznymi. Rolety skutecznie zabezpieczają przed palącym słońcem, porywistym wiatrem, śniegiem i deszczem.
Przez okna i drzwi często ucieka ciepło, nawet w budynkach dobrze zaizolowanych termicznie. Aby temu zapobiec, wystarczy zamontować odpowiednie rolety zewnętrze. Stanowią one barierę dla zimna i nie pozwalają mu przenikać do pomieszczeń. A to dlatego, że między urządzeniem a warstwą powietrza obecna jest specjalna poduszka powietrzna. Dzięki niej zwiększa się izolacyjność, co jednocześnie pozwala zmniejszyć wydatki na ogrzewanie.

Więcej o roletach zewnętrznych https://oknaprestige.eu/rolety/

Solidne rolety to podstawa

Rolety firmy Prestige sprawdzą się także podczas upalnych dni, gdyż umożliwiają obniżenie temperatury pomieszczenia. Gdy są opuszczone, zaciemniają wnętrze i ograniczają dostęp promieni słonecznych. Dzięki temu temperatura w pokoju może być niższa od tej na zewnątrz nawet o 10 stopni Celsjusza, co znacznie podnosi komfort życia dla osób, które nie lubią upałów.
Rolety zewnętrzne to urządzenia, które warto zamontować. Nasi pracownicy z przyjemnością wysłuchają Państwa oczekiwań, potrzeb oraz zaoferują odpowiedni model urządzenia.

Sprawdź więcej o osłonach okiennych https://oknaprestige.eu/oslony-okienne/

1396 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39