Rozczulający spektakl "Karmelek" w Teatrze Lalek. Wygraj bilety! [KONKURS]

2024.01.29 07:59
Już niebawem na scenie Białostockiego Teatru Lalek zostanie zaprezentowany spektakl dla najmłodszych, czyli "Karmelek". Sztuka opowiada o przygodach małego pieska, który poszukuje swojej wyjątkowości.
Rozczulający spektakl "Karmelek" w Teatrze Lalek. Wygraj bilety! [KONKURS]
Fot: Białostocki Teatr Lalek/FB

"Karmelek" będzie prezentowany na scenie Białostockiego Teatru Lalek w środę (31 stycznia), czwartek (1 lutego) i piątek (2 lutego).

"Karmelek"

"Karmelek" to spektakl, który przenosi widzów do najmniejszej wioski na świecie, gdzie znajduje się najmniejsza Zagródka. W tej maleńkiej społeczności wiejskich zwierzątek każde stworzenie odgrywa ważną rolę i dostarcza coś pożytecznego: krowa daje mleko, owca dostarcza wełnę, kura składa jajka, a kogut budzi wszystkich porannym pianiem. Jest tam również mały piesek o imieniu Karmelek, który nie jest pewien, co może od siebie dać.

Pies wyrusza więc w pełne przygód poszukiwanie, w którym pomoc mu mogą najmłodsi widzowie. Ich celem jest bowiem pomóc mu odkryć, co sprawia, że jest wyjątkowy. Fabuła skupia się na istotnym przesłaniu dotyczącym poszukiwania tego, co sprawia, że stajemy się potrzebni i zdolni do ofiarowania czegoś wartościowego naszym najbliższym. Narracja ukazuje, że to, czym możemy podzielić się z innymi, nie zawsze musi mieć postać materialną – równie cenny może być aspekt niematerialny.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na spektakl "Karmelek". Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: "Karmelek" w BTL

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1482 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39