Rozłóż się wygodnie na dywanie i posłuchaj muzyki

2020.04.19 08:01
Po dobrze przyjętym Pierwszym Domowym Salonie Ambientu będzie kolejna odsłona imprezy. Odbędzie się w niedzielę (19.04).
Rozłóż się wygodnie na dywanie i posłuchaj muzyki
Fot: pixabay.com

Drugi Domowy Salon Ambientu to jedyny taki salon, gdzie nie obowiązuje limit miejsc, bowiem uczestnicy wygodnie rozłożą się na dywanach i poduszkach w swoich domach, przy akompaniamencie muzyki ambientalnej i innej znanej z Salonów Ambientu. Na kolejnym Domowym Salonie Ambientu zagra Michał Wolski. Na jego występ złożą się prace nie tylko jego autorstwa, ale również innych artystów, których ceni i szanuje.

Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od dekady. Dziś, dzięki konsekwencji i wsparciu publiczności, możemy cieszyć się jednymi z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju.

Cykl wydarzeń o nazwie Salon Ambientu rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt edycji w wielu miastach Polski. Organizując Salony Ambientu, skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise. Kulminacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach festiwalu Up To Date rokrocznie we wrześniu.

Transmisja live wydarzenia na kanale YouTube Up To Date Festival w godz. 20.00-22.00.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1305 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39