Ruszyły zapisy na Piknik Rodzinny PB! Będą animacje i koncerty

2024.04.22 11:50
Politechnika Białostocka organizuje Piknik Rodzinny BP. Będą koncerty, wspólne zabawy i mnóstwo atrakcji. Już ruszyły zapisy.
Ruszyły zapisy na Piknik Rodzinny PB! Będą animacje i koncerty
Fot: pixabay.com

19 maja jak zapewnia największa uczelnia techniczna w regionie "nadciągnie gigantyczny wyż atrakcji". A wszystko przez Piknik Rodzinny Politechniki Białostockiej, który jest organizowany dla społeczności akademickiej w ramach 75-lecia PB.

Pracownicy z najbliższą rodziną oraz studenci mogą się już zapisywać. A jak zapewnia uczelnia - warto, bo zaplanowano atrakcje zarówno dla 3-latków, jak i 60-latków! Można będzie potańczyć w rytm coverów radiowych oraz hitów kultowej Abby! „Honey, Honey”, „Dancing Queen”, ” Mamma Mia”. Artyści, którzy pojawią się na scenie, przeniosą wszystkich w lata 70. i 80. W międzyczasie zaplanowano liczne konkursy z nagrodami na scenie, animacje dla dzieci, konkurencje sportowe, mnóstwo gadżetów oraz darmowy catering (dostępne będą także płatne stoiska z przekąskami dla najmłodszych).

Najmłodsi będą mogli zaś odwiedzić gigantyczne miasteczko dmuchane oraz podziwiać pokazy magika. Do tego organizatorzy przygotowali: malowanie twarzy, skręcanie, balonów, pokaz baniek mydlanych, czy gadżety z PeBisiem. Zaplanowano także zawody sumo, zawody łucznicze, czy przejazd ogromną kulą "bumper ball". Gwiazdą Pikniku Politechniki Białostockiej będzie Kasa Chorych.

Zapisy tutaj: Piknik Rodzinny PB

Redakcja JK
24@bialystokonline.pl

1554 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39