Samochody zastępcze – bogata flota i nienaganny stan techniczny

dodane dnia: 2017-09-29 przez: P.P.H. Spectrum. Sp. z o.o. Autoryzowany dealer Forda
Termin promocji: 2017-09-29 - 2037-09-29
Nawet chwilowy brak auta może skutecznie uprzykrzyć życie. Bądźmy szczerzy – komunikacja miejska pozostawia wiele do życzenia. Opóźnienia w rozkładzie jazdy, tłok, niewygodne siedzenia. Nie musisz tego wszystkiego znosić! Przyjdź do nas, a otrzymasz bezpłatne auto zastępcze na czas naprawy.

Naprawy bezgotówkowe – szybko i solidnie

Zapewniamy bezpłatne samochody zastępcze dla osób poszkodowanych w wyniku stłuczki bądź wypadku drogowego. W powyższej sytuacji użytkowanie samochodu zastępczego jest finansowane z polisy OC sprawcy Jako osobie poszkodowanej przysługuje Ci pojazd zastępczy o podobnych parametrach, co Twoje własne auto. Na naszą pomoc mogą liczyć także sprawcy wypadków. Gwarantujemy krótki czas naprawy i pełen profesjonalizm niezależnie od tego, czy jesteś osobą poszkodowaną czy sprawcą.

Zróżnicowana flota

Oferujemy bogaty wybór samochodów zastępczych z różnych autosegmentów. W skład naszej floty wchodzą takie auta jak:

• Ford Fiesta,
• Honda CR-V,
• Honda Civic,
• Hyundai i30,
• Opel Isignia,
• Opel Astra,
• Skoda Rapid.

Wszystkie samochody, które oddajemy do Twojej dyspozycji są sprawne technicznie i posiadają niezbędne wyposażenie – gaśnicę, trójkąt ostrzegawczy, koło zapasowe oraz zestaw naprawczy. Jedyne o czym musisz pamiętać to uzupełnienie paliwa.
Sprawdź naszą ofertę aut: www.autoblacharnia.com.pl/samochody-zastepcze

Pomoc w załatwieniu formalności

Powierzając nam likwidację szkód powstałych w wyniku kolizji nie musisz zaprzątać sobie głowy kontaktem z ubezpieczycielem czy rzeczoznawcą. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za wyegzekwowanie przysługującego Ci odszkodowania i dopełniamy wszelkich kwestii formalnych. Od wielu lat współpracujemy z mechanikami i służbami drogowymi, dzięki czemu możemy działać jeszcze sprawniej i skuteczniej.

Długoterminowa współpraca z nami to więcej korzyści dla Ciebie. Dla naszych stałych Klientów oferujemy liczne promocje i obniżenie kosztów naprawy. Zapraszamy do kontaktu korzystania z naszych usług Klientów indywidualnych oraz firmy:
www.autoblacharnia.com.pl/kontakt

816 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39