553 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga

2022.08.05 09:43, Aktualizacja: 2022.08.08 23:07
W sobotę (6.08) Jagiellonia zmierzy się Radomiakiem Radom. Na tym spotkaniu emocje dla podlaskiego kibica się jednak nie kończą, bo w ten weekend startuje III liga, gdzie zobaczymy Olimpię Zambrów oraz rezerwy białostockiej Jagi.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 4. kolejka

Piątek (5.08)

Stal Mielec - Cracovia 2:0 (1:0)
Bramki: Kamil Pestka 43 sam., Maciej Domański 59k

Legia Warszawa - Piast Gliwice 2:0 (0:0)
Bramki: Ernest Muci 47, Filip Mladenović 51

Sobota (6.08)

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Nalepa 22 sam.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom 1:2 (1:0)
Bramki: Marc Gual 12 - Filipe Nascimento 63k, Maurides 90+4

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 0:0 (0:0)

Niedziela (7.08)

Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)
Bramki: Adam Zrelak 47 - Kamil Grosicki 22, Robert Ivanov 25 sam.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Łakomy 58 - Mikael Ishak 66k

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1:0 (1:0)
Bramka: Aleksander Paluszek 45

Poniedziałek (8.08)

Wisła Płock - Miedź Legnica 4:1 (2:1)
Bramki: Kristian Vallo 26, Davo 38, Mateusz Lewandowski 90+1, Marko Kolar 90+4 - Chuca 36

Tabela po 4 kolejkach

1. Wisła Płock 4 12 4 0 0 14:2
2. Cracovia 4 9 3 0 1 7:2
3. Pogoń Szczecin 4 9 3 0 1 6:4

4. Stal Mielec 4 7 2 1 1 7:4
5. Korona Kielce 4 7 2 1 1 5:4
6. Legia Warszawa 4 7 2 1 1 5:4
7. Górnik Zabrze 3 6 2 0 1 4:2
8. Raków Częstochowa 3 6 2 0 1 4:3
9. Śląsk Wrocław 4 5 1 2 1 3:4
10. Zagłębie Lubin 4 5 1 2 1 2:3
11. Radomiak Radom 4 5 1 2 1 4:6
12. Widzew Łódź 4 4 1 1 2 5:5
13. Jagiellonia Białystok 4 3 1 0 3 3:5
14. Lechia Gdańsk 3 3 1 0 2 3:6
15. Warta Poznań 4 3 1 0 3 3:8
16. Miedź Legnica 3 1 0 1 2 3:7
17. Lech Poznań 3 1 0 1 2 2:6
18. Piast Gliwice 3 0 0 0 3 0:5



Fortuna I Liga - 4. kolejka

Piątek (5.08)

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)
Bramki: Karol Czubak 14 - Michał Marcjanik 90 sam.

Odra Opole - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Młyński 47

Sobota (6.08)

Górnik Łęczna - Resovia 1:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Szramowski 49 - Bruno Garcia 45

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:0)
Bramki: Patryk Szwedzik 30, 46, Marcin Urynowicz 67 - Szymon Sobczak 65k

Chrobry Głogów - ŁKS Łódź 2:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Bochnak 51, 90+1 - Pirulo 10k, 15, Mateusz Kowalczyk 76

Niedziela (7.08)

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:4 (1:1)
Bramki: Mateusz Czyżycki 45 - Bartosz Bernard 12, Tomasz Jodłowiec 52, Kamil Biliński 68, Maksymilian Sitek 90+11

Skra Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:2 (0:1)
Bramki: Wiktor Biedrzycki 15, Kacper Karasek 66

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 3:2 (1:1)
Bramki: Lucjan Klisiewicz 38k, 80, 84 - Tomasz Mikołajczak 7, Marcin Grolik 90+2

Poniedziałek (8.08)

Stal Rzeszów - Ruch Chorzów 2:3 (1:2)
Bramki: Wiktor Kłos 5, Dawid Olejarka 50 - Łukasz Moneta 34, Artur Pląskowski 43, Konrad Kasolik 73

Tabela po 4 kolejkach

1. Ruch Chorzów 4 10 3 1 0 7:2
2. Wisła Kraków 4 10 3 1 0 4:0

3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 9 3 0 1 7:3
4. ŁKS Łódź 4 9 3 0 1 6:5
5. Puszcza Niepołomice 4 9 3 0 1 6:5
6. GKS Katowice 4 7 2 1 1 8:5

7. Zagłębie Sosnowiec 4 7 2 1 1 7:5
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 7 2 1 1 7:6
9. Arka Gdynia 4 5 1 2 1 2:2
10. Sandecja Nowy Sącz 4 4 0 4 0 2:2
11. Chrobry Głogów 4 4 1 1 2 7:8
12. Stal Rzeszów 4 4 1 1 2 7:8
13. Skra Częstochowa 4 4 1 1 2 3:4
14. GKS Tychy 4 4 1 1 2 5:7
15. Górnik Łęczna 4 2 0 2 2 2:4
16. Resovia 4 2 0 2 2 2:5
17. Chojniczanka Chojnice 4 1 0 1 3 4:9
18. Odra Opole 4 0 0 0 4 3:9



eWinner II Liga - 4. kolejka

Sobota (6.08)

Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin 2:0 (0:0)
Bramki: Krystian Pomorski 50, Maciej Firlej 52

KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice 2:2 (2:0)
Bramki: Piotr Giel 1, 45k - Mariusz Idzik 62k, Mateusz Gawlik 90 sam.

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)
Bramka: Aron Stasiak 82

Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków 2:2 (1:1)
Bramki: Michał Karlikowski 21, Jakub Tecław 87k - Jakub Karbownik 11, Jakub Tecław 54 sam.

GKS Jastrzębie - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Bramki: Daniel Stanclik 41, 55k - Przemysław Szarek 7

Wisła Puławy - Radunia Stężyca 1:0 (1:0)
Bramka: Ednilson Furtado 45

Niedziela (7.08)

Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Sebastian Bergier 90 - Michał Fidziukiewicz 83

Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg 2:3 (2:0)
Bramki: Tomasz Cywka 9k, Filip Wilak 43 - Grzegorz Goncerz 52k, Michał Cywiński 76, Sebastian Murawski 90+3

Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 6:0 (4:0)
Bramki: Patryk Serafin 28, 33, Krzysztof Świątek 43k, 45k, Mark Assinor 73, Patryk Kieliś 89

Tabela po 4 kolejkach

1. Górnik Polkowice 4 10 3 1 0 7:2
2. Kotwica Kołobrzeg 4 10 3 1 0 7:3

3. Wisła Puławy 4 9 3 0 1 8:4
4. Hutnik Kraków 4 7 2 1 1 10:5
5. GKS Jastrzębie 4 7 2 1 1 3:3
6. Stomil Olsztyn 4 6 1 3 0 9:5

7. Znicz Pruszków 4 6 2 0 2 6:7
8. KKS 1925 Kalisz 3 5 1 2 0 7:5
9. Olimpia Elbląg 4 5 1 2 1 4:4
10. Śląsk II Wrocław 4 5 1 2 1 8:9
11. Garbarnia Kraków 4 5 1 2 1 8:9
12. Siarka Tarnobrzeg 4 4 1 1 2 7:11
13. Pogoń Siedlce 4 3 1 0 3 4:6
14. Zagłębie II Lubin 4 3 1 0 3 6:12
15. Polonia Warszawa 3 2 0 2 1 3:4
16. Lech II Poznań 4 2 0 2 2 8:10
17. Radunia Stężyca 4 2 0 2 2 7:10
18. Motor Lublin 4 2 0 2 2 4:7



III liga - 1. kolejka

Sobota (6.08)

Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramki: Igor Korczakowski 59 - Jean Franco Sarmiento 83

Mławianka Mława - Pelikan Łowicz 0:2 (0:1)
Bramki: Szymon Sołtysiński 5, Maciej Komorowski 69 sam.

Ursus Warszawa - Błonianka Błonie 2:2 (1:1)
Bramki: Patryk Kamiński 29, 90 - Kacper Siudak 31, 48

Broń Radom - Sokół Ostróda 3:1 (1:1)
Bramki: Michał Kielak 13, 65k, Sebastian Kobiera 70 - Kamil Skok 45

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Ciach 43, Jewhen Radionow 88

Warta Sieradz - Jagiellonia II Białystok 3:1 (1:1)
Bramki: Wiktor Płaneta 25, 68, Jakub Pawłowski 85 - Bartosz Bernatowicz 9

Pilica Białobrzegi - Legionovia Legionowo 1:3 (0:3)
Bramki: Oskar Wojtysiak 84 - Bartosz Rymek 15, Szymon Wiejak 19, Piotr Sonnenberg 23

Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 0:0 (0:0)

Concordia Elbląg - ŁKS II Łódź 0:2 (0:2)
Bramki: Maciej Radaszkiewicz 8, Jakub Tosik 34

Tabela po 1. kolejce

1. Legionovia Legionowo 1 3 1 0 0 3:1
. Broń Radom 1 3 1 0 0 3:1
. Warta Sieradz 1 3 1 0 0 3:1
4. ŁKS II Łódź 1 3 1 0 0 2:0
. Pelikan Łowicz 1 3 1 0 0 2:0
. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 2:0
7. Ursus Warszawa 1 1 0 1 0 2:2
. Błonianka Błonie 1 1 0 1 0 2:2
9. Legia II Warszawa 1 1 0 1 0 1:1
. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 1 0 1 0 1:1
11. Olimpia Zambrów 1 1 0 1 0 0:0
. Unia Skierniewice 1 1 0 1 0 0:0
13. Pilica Białobrzegi 1 0 0 0 1 1:3
. Jagiellonia II Białystok 1 0 0 0 1 1:3
. Sokół Ostróda 1 0 0 0 1 1:3
16. Mławianka Mława 1 0 0 0 1 0:2
. Concordia Elbląg 1 0 0 0 1 0:2
. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 0 0 0 1 0:2


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.