Ściąga kibica. Terminy weekendowych spotkań

2013.08.07 00:00
W najbliższy weekend drużyny reprezentujące Podlasie w kraju rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki zakończonych spotkań.
Ściąga kibica. Terminy weekendowych spotkań

T-Mobile Ektraklasa

4. kolejka

9 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0). Bramki: Małecki 78 - Balaj 90.

10 sierpnia

Widzew Łódź - Górnik Zabrze 0:3 (0:2). Bramki: Nakoulma 18, Phibel 40 (s), Zachara 60.

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 3:1 (1:1). Bramki: Pietrowski 8, Wiśniewski 47, Buzała 84 - Bernhardt 25.

Ruch Chorzów - Legia Warszawa 2:1 (2:0). Bramki: Kuświk 25, Surma 29 - Saganowski 48.

11 sierpnia

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2:2 (2:0). Bramki: Golla 12, Akahoshi 45 - Kaźmierczak 76, Hołota 87.

Lech Poznań - Korona Kielce 2:0 (2:0). Bramki: Trałka 39, Ubiparip 44.

12 sierpnia

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1). Bramki: Król 20 - Vasconcelos 26.

Tabela

1. Górnik Zabrze 4 - 10 - 7:2
2. Legia Warszawa 4 - 9 - 13:3
3. Lechia Gdańsk 4 - 8 - 8:4
4. Piast Gliwice 4 - 7 - 7:6
5. Jagiellonia Białystok 4 - 7 - 5:5
6. Lech Poznań 4 - 6 - 4:2
7. Wisła Kraków 4 - 6 - 4:3
8. Widzew Łódź 4 - 6 - 5:10
9. Ruch Chorzów 4 - 5 - 5:5
10. Pogoń Szczecin 4 - 5 - 5:6
11. Cracovia Kraków 4 - 4 -6:8
12. Śląsk Wrocław 4 - 3 - 4:5
13. Zawisza Bydgoszcz 4 - 2 - 3:5
14. Zagłębie Lubin 4 - 2 - 1:4
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 2 - 3:8
16. Korona Kielce 4 - 1 - 3:7


II liga wschodnia

3. kolejka

9 sierpnia

Wigry Suwałki - Limanovia Limanowa 1:1 (0:0). Bramki: Widejko 90 - Sane 82.

Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 3:1 (1:0). Bramki: Paluchowski 32, 52, 57 - Koman 74.

10 sierpnia

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 1:1 (1:0). Bramki: Reiman 38 (k) - Nowak 69 (k).

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 2:1 (1:1). Bramki: Koczon 13, Frankiewicz 78 - Leândro 20.

Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:0). Bramki: Czerkas 4, Tarachulski 86 - Melon 58.

Concordia Elbląg - Stal Rzeszów 0:0.

Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 1:2 (0:2). Bramki: Złotkowski 48 - Kołosow 38, 40.

Garbarnia Kraków - Motor Lublin 1:2 (0:0). Bramki: Górecki 64 - Falisiewicz 51 (k), Jaroń 53.

Olimpia Zambrów - Stal Mielec - mecz przełożony na 18 września.

Tabela

1. Motor Lublin 3 - 7 - 7:2
2. Stal Rzeszów 3 - 7 - 4:0
3. Olimpia Elbląg 3 - 7 - 4:2
4. Znicz Pruszków 3 - 6 - 6:3
5. Pogoń Siedlce 3 - 6 - 4;3
6. Wigry Suwałki 3 - 5 - 6:3
7. Stal Stalowa Wola 3 - 4 - 4:5
8. Olimpia Zambrów 2 - 4 - 4:1
9. Wisła Puławy 3 - 4 - 3:5
10. Pelikan Łowicz 3 - 4 - 6:4
11. Radomiak Radom 3 - 4 - 5:3
12. Limanovia Limanowa 3 - 4 - 4:4
13. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 3 - 3:6
14. Stal Mielec 2 - 3 - 3:4
15. Siarka Tarnobrzeg 3 - 3 - 2:5
16. Concordia Elbląg 3 - 1 - 1:6
17. Legionovia Legionowo 3 - 0 - 3:6
18. Garbarnia Kraków 3 - 0 - 1:8


III liga podlasko-warmińsko-mazurska

1. kolejka

10 sierpnia

Barkas Tolkmicko - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0 (0:0). Bramka: Wiercioch 87.

Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski 3:2 (1:0). Bramki: Arciszewski 32, Cybulski 65, Dzierzgowski 68 - M. Jakubowski 70, Burzyński 89.

Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa 2:1 (1:1). Bramki: Kowalewski 43, 47 - Ludwiczak 30.

Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn - mecz odwołany z powodu obfitych opadów deszczu.

Promień Mońki - Płomień Ełk 2:2 (1:1). Bramki: Czeremcha 7, Popławski 75 - Jackiewicz 20, Ciunczyk 74,

Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok 1:0 (1:0). Bramka: Ogrodowczyk 30.

Sokół Ostróda - MKS Korsze 2:0 (0:0). Bramki: Głowacki 54, 66.

11 sierpnia

LZS Narewka - Huragan Morąg 2:2 (1:1). Bramki: Krasnopolski 45, Zubowski 55 - Stefanowicz 20, Chiliński 70.

Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża 0:0.

Tabela

1. Sokół Ostróda 1 - 3 - 2:0
2. Warmia Grajewo 1 - 3 - 3:2
3. Mrągowia Mrągowo 1 - 3 - 2:1
4. Barkas Tolkmicko 1 - 3 - 1:0
5. Start Działdowo 1 - 3 - 1:0
6. Promień Mońki 1 - 1 - 2:2
7. LZS Narewka 1 - 1 - 2:2
8. Huragan Morąg 1 - 1 - 2:2
9. Płomień Ełk 1 - 1 - 2:2
10. Granica Kętrzyn 1 - 1 - 0:0
11. ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 - 0:0
12. Znicz Biała Piska 0 - 0 - 0:0
13. Wissa Szczuczyn 0 - 0 - 0:0
14. Tur Bielsk Podlaski 1 - 0 - 2:3
15. Motor Lubawa 1 - 0 - 1:2
16. Jagiellonia II Białystok 1 - 0 - 0:1
17. Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 0 - 0:1
18. MKS Korsze 1 - 0 - 0:2

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1558 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39