Ściąga kibica: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.08.15 00:00
W weekend drużyny występujące w II lidze wschodniej i III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Ściąga kibica: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

Sprawdź wyniki spotkań piłkarskich na Podlasiu

II liga wschodnia

4. kolejka

16 sierpnia

Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 0:1 (0:1). Bramka: Janusiński 12.

17 sierpnia

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 5:3 (3:3). Bramki: Cieciura 7, 45 (k), Ciach 42, Radecki 49, Leândro 58 - Wójcik 12, Czerkas 30 (k), Dybiec 45.

Motor Lublin - Wigry Suwałki 1:3 (1:0). Bramki: Ptaszyński 11 - Tuttas 73 (k), 83, Pomian 74.

Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 2:1 (1:0). Bramki: Nowak 4, 63 - Górecki 85.

Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0.

18 sierpnia

Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów 1:2 (0:0). Bramki: Świątek 86 - Szczoczarz 53, Prędota 87.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg 0:1 (0:0). Bramka: Nadolny 85.

21 sierpnia

Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg - odwołany z powodu udziału Siarki w 1/16 finału Pucharu Polski

Stal Stalowa Wola - Stal Mielec - odwołany z powodu udziału Stali Stalowa Wola w 1/16 finału Pucharu Polski

Tabela

1. Stal Rzeszów 4 - 10- 6:1
2. Wigry Suwałki 4 - 8 - 9:4
3. Olimpia Elbląg 4 - 8 - 4:2
4. Radomiak Radom 4 - 7 - 10:6
5. Motor Lublin 4 - 7 - 8:5
6. Wisła Puławy 4 - 7 - 5:6
7. Znicz Pruszków 4 - 6 - 6:4
8. Pogoń Siedlce 4 - 6 - 7:8
9. Olimpia Zambrów 3 - 5 - 4:1
10. Pelikan Łowicz 4 - 4 - 7:6
11. Stal Stalowa Wola 3 - 4 - 4:5
12. Limanovia Limanowa 3 - 4 - 4:4
13. Concordia Elbląg 4 - 4 - 2:6
14. Stal Mielec 2 - 3 - 3:4
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 3 - 3:7
16. Legionovia Legionowo 4 - 3 - 4:6
17. Siarka Tarnobrzeg 3 - 3 - 2:5
18. Garbarnia Kraków 4 - 0 - 2:10


III liga podlasko-warmińsko-mazurska

3. kolejka

17 sierpnia

Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok 0:3 (0:2). Bramki: Porębski 7, Mackiewicz 25, Giełażyn 61.

Mrągowia Mrągowo - Tur Bielsk Podlaski 0:0.

Barkas Tolkmicko - Wissa Szczuczyn 1:1 (1:1). Bramki: Kostkowski 2 - Dąbrowski 14.

Promień Mońki - Znicz Biała Piska 0:1 (0:0). Bramka: Radzikowski 85.

Start Działdowo - Płomień Ełk 3:3 (1:2). Bramki: Szypulski 45, Oleszko 48, Wyżlic 57 - Jackiewicz 9, Gondek 12, Safaryan 85.

Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża 2:1 (2:0). Bramki: Narojczyk 13, Jabłonowski 42 - Lemański 89.

Sokół Ostróda - Huragan Morąg 1:5 (1:0). Bramki: Płoszczuk 40 - Boczko 3, Filipek 61, 68, Żórański 83, Galik 87.

18 sierpnia

LZS Narewka - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 (0:0). Bramki: Zubowski 50 - P. Bondziul 75.

Granica Kętrzyn - MKS Korsze 1:2 (0:0). Bramki: Mazurowski 90 - Kozłowski 68, Miller 75.


1. Barkas Tolkmicko 3 - 7 - 4:1
2. Start Działdowo 3 - 7 - 5:3
3. Mrągowia Mrągowo 3 - 7 - 5:3
4. Jagiellonia II Białystok 3 - 6 - 5:2
5. Płomień Ełk 3 - 5 - 11:7
6. Warmia Grajewo 3 - 4 - 4:6
7. MKS Korsze 3 - 4 - 3:4
8. Huragan Morąg 3 - 4 - 7:4
9. Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 4 - 6:3
10. Motor Lubawa 3 - 4 - 4:4
11. Tur Bielsk Podlaski 3 - 4 - 3:3
12. Znicz Biała Piska 2 - 3 - 1:2
13. Sokół Ostróda 3 - 3 - 4:7
14. Wissa Szczuczyn 2 - 2 - 2:2
15. LZS Narewka 3 - 2 - 5:9
16. ŁKS 1926 Łomża 3 - 1 - 3:5
17. Granica Kętrzyn 3 - 1 - 1:3
18. Promień Mońki 3 - 1 - 3:8


Centralna Liga Juniorów grupa A:

1. kolejka

17 sierpnia

Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 4:0 (2:0). Bramki: Sobolewski 40, Żukiewicz 43, Bartkowski 55, Wypniewski 70.

MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:1 (2:0). Bramki: Możdżonek 10, Cichowski 29, Kowalczyk 55 - Czaczkowski 50.

AP ŁKS Łódź - ŁKS 1926 Łomża 0:3 (0:1). Bramki: Walendziewski 41, Brutkowski 77, Handziej 81.

18 sierpnia

Broń Radom - UKS SMS Łódź 0:7 (0:2). Bramki: Wasilewski 33 (k), Głowiński 45, Maluga 48, 51, Świderski 61, 82, 86.

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1:1 (0:0). Bramki: Jasiński 81 - Suchanek 88 (k).

Sokół Ostróda - MOSP Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0). Bramki: Smyt 53 - Grabowski 70.

Tabela

1. UKS SMS Łódź 1 - 3 - 7:0
2. Stomil Olsztyn 1 - 3 - 4:0
3. ŁKS 1926 Łomża 1 - 3 - 3:0
4. MKS Polonia Warszawa 1 - 3 - 3:1
5. GKS Bełchatów 1 - 1 - 1:1
6. Sokół Ostróda 1 - 1 - 1:1
7. MOSP Jagiellonia Białystok 1 - 1 - 1:1
8. Legia Warszawa 1 - 1 - 1:1
9. Jagiellonia Białystok 1 - 0 - 1:3
10. AP ŁKS Łódź 1 - 0 - 0:3
11. Olimpia Elbląg 1 - 0 - 0:4
12. Broń Radom 1 - 0 - 0:7

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1315 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39