Słoneczna promocja w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej

2021.06.10 15:03
Niepowtarzalna okazja - trwa wielka letnia promocja w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej! Od dzisiaj (10.06) można spacerować i zwiedzać z przewodnikiem wystawy za pół ceny. Pięćdziesięcioprocentowy rabat obejmuje też wszystkie zajęcia edukacyjne.
Słoneczna promocja w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej
Fot: Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej

Jeśli chcesz poznać folklor podlaski, zwiedzić skansen nieopodal Białegostoku, skorzystaj z promocji! Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, chętnie latem odwiedzane zarówno przez mieszkańców Białostocczyzny, jak i turystów, ma w swojej ofercie kilka rodzajów biletów.

Najtańszy jest bilet spacerowy, który kosztuje 5 zł. Od dzisiaj po terenie skansenu można będzie spacerować za 2,5 zł.

Wszystkie wystawy można będzie zwiedzać za 7,5 zł a wybrane trzy – za 3,75 zł. Do tej pory było to odpowiednio 15 i 7,5 zł.

Oczywiście ceny wymienione wyżej dotyczą biletów normalnych, a zniżka obejmuje również bilety ulgowe czy bilet rodzinny na zwiedzanie wszystkich wystaw, który zamiast 35 będzie kosztował 17,5 zł.

Prowadzone przez Dział Edukacji lekcje muzealne kosztowały, w zależności od tematu i użytych materiałów, od 9 do 15 złotych za osobę, a warsztaty z twórcą ludowym – od 15 do 30 zł. Teraz będzie o połowę taniej.

Do wyboru jest kilkanaście tematów, których dokładne opisy można znaleźć na stronie internetowej Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej.

Oprócz zajęć typowo etnograficznych, jak tkactwo, garncarstwo czy zdobnictwo drewnianych domów, są w ofercie warsztaty etnodizajnu, a także, organizowane przez sokolników z Ośrodka Edukacji Ekologicznej, lekcje o zwyczajach ptaków drapieżnych i sów, połączone z pokazami lotów. Wszystkie te działania skierowane są przede wszystkim do grup zorganizowanych, ale cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w trakcie roku szkolnego. W wakacje dzieci i młodzież przywożą do skansenu organizatorzy letnich obozów, kolonii czy półkolonii.

Szczegółowych informacji o tym, na jakie usługi zostały wprowadzone zniżki, można zasięgnąć pod numerem telefonu 509 336 816, albo za pomocą poczty elektronicznej: e-mail: edukacja@pmkl.pl.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1531 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39