SloWołkow PhotoWalk

dodane dnia: 2024-06-25 przez: Dali01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-06-30
Organizatorzy zapraszają na SloWołkow PhotoWalk.

Sezon letni rozpoczynamy nowym cyklem! Weź ze sobą aparat lub telefon i wybierz się z nami na fotospacer po Turośni Kościelnej! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy jesteś już starym wyjadaczem, nasza fotowycieczka będzie świetną okazją, do spotkania pasjonatów tego niezwykłego hobby i miłego spędzenia czasu w przyjaznym gronie.

W te letnie, niedzielnepołudnie, wspólnie przemierzymy malownicze polne drogi i urokliwe wiejskie uliczki,by odkryć najpiękniejsze zakątki Turośni i jej okolic.A to wszystko w poszukiwaniu najlepszego zdjęcia.

Każdy dobry fotograf przed wyruszeniem w teren musi odpowiednio skompletować swój sprzęt. My na naszą wyprawę zabierzemy pierwszy aparat Wiktora Wołkowa Agfa Box 6x9. Podczas krótkiego postoju pokażemy Wam, jak jest zbudowany, a chętni (i odważni) będą mogli uwiecznić nim jeden z wybranych kadrów.

Na koniec wrócimy do Muzeum, by pogawędzić, podzielić się wrażeniami i poszukać nowych inspiracji podziwiając twórczość Wiktora Wołkowa.

Gościem specjalnym spaceru SloWołkow PhotoWalkbędzie Małgorzata Pawelczyk, pasjonatka podróży i fotografii, oraz autorka cieszącego się ogromnym uznaniem w środowisku fotograficznym facebookowego fanpage’a Wędrówki Wiatrem Podszyte.

Liczba uczestników: 16 osób
Czas trwania: ok. 3 godzin
Koszt: 30 zł/osoba (w cenie biletu również zwiedzanie Muzeum)
Informacje i zapisy: tel. 513 381 713; e-mail: wolkow@muzeum.bialystok.pl

30 czerwca 2024 r.,zbiórka o godzinie 11:45 przed siedzibą Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 4. Rozpoczęcie spaceru o godzinie 12:00.
Miejsce imprezy
Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej

1097 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39