Smaczna, zdrowa i tania. Karma dla psów i kotów

2014.06.30 00:00
Dobrze zbilansowana dieta przekłada się na zdrowie i wygląd czworonogów. Jeżeli kondycja Twojego pupila jest dla Ciebie ważna, wypróbuj karmy firmy Husse.
Smaczna,  zdrowa i tania. Karma dla psów i kotów
Fot: Husse

Wystarczy złożyć zamówienie przez Internet lub telefonicznie i w ciągu kilku godzin przedstawiciel Husse dostarczy przesyłkę pod wskazany adres.

Właściciele psów i kotów, którym nie jest obojętne zdrowie czworonożnych pupili, wiedzą, że źle zbilansowana dieta odbija się negatywnie na ich kondycji. Na rynku jest pełno różnego rodzaju karm, ale jakość większości z nich pozostawia wiele do życzenia – np. jest w nich stosunkowo niewiele mięsa i ogrom szkodliwych konserwantów. Także te markowe karmy, których cena – zdawałoby się – powinna iść w parze z jakością, często mają znikomą wartość odżywczą.

Od 2 lat w Białymstoku działa bezpośredni dystrybutor karmy dla psów i kotów szwedzkiej marki Husse.
- Skład oferowanych przez nas produktów oparty jest na skandynawskich recepturach tworzonych przez dietetyków i weterynarzy. Karmy nie zawierają barwników i sztucznych konserwantów – opisuje Konrad Kacejko z Husse Białystok.

Znajdzie się coś i dla aktywnych czworonogów, i otyłych diabetyków

W internetowym sklepie www.husse.pl dostępne są przeróżne karmy dla psów, m.in. dla szczeniąt, psów aktywnych, seniorów, otyłych czy diabetyków. Znajdą coś dla siebie także miłośnicy kotów, można zamówić chociażby pożywienie dla kotów aktywnych, otyłych z nadwagą, kociąt czy kotek sterylizowanych.
- Nie ma karmy uniwersalnej. Inaczej zbilansowana jest karma dla szczeniąt, która ma zapewnić prawidłowy wzrost i rozwój, a inaczej karma dla psów ras dużych i ogromnych, zawierająca glukozaminę do ochrony stawów i taurynę wspomagającą pracę mięśnia sercowego. Dużą popularnością cieszą się nasze produkty hypoalergiczne produkowane na bazie jagnięciny i łososia – tłumaczy Konrad Kacejko. - Wśród właścicieli czworonogów istnieje nieuzasadnione przekonanie, że żywienie dobrą karmą jest drogie, natomiast dzienny koszt żywienia psa o wadze 5kg to 1,35zł dziennie, a psa o wadze 20kg niecałe 1,8zł - dodaje.

Husse to nie tylko suche karmy, ale także karmy mokre, pasztety, gourmety, saszetki oraz wysokiej klasy żwirek i cała gama kosmetyków i suplementów diety dla psów i kotów. Tych produktów nie znajdziemy w tradycyjnych sklepach. Można je kupić jedynie bezpośrednio u dystrybutorów lub w lecznicach weterynaryjnych i salonach pielęgnacji zwierząt.

Wystarczy zamówić i po kilku godzinach dostarczą nam karmę

Dzięki skorzystaniu z oferty Husse, nie będziemy musieli już nosić ciężkich worków z karmą, ani tracić czasu na zakupy w tradycyjnych sklepach.
- Zamówienia można składać w sklepie internetowym lub telefonicznie. Dostawa jest bezpłatna. Nie posiadamy stacjonarnego punktu sprzedaży, produkty dowozimy bezpośrednio do domu 7 dni w tygodniu, najczęściej w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia – mówi Konrad Kacejko.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką karmę wybrać, przeszkoleni konsultanci dobiorą dla naszego czworonoga odpowiedni produkt oraz odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania.

Więcej informacji o firmie: Husse Białystok

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1305 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39