Śmierć w działkowej altance. Kłócili się, więc udusił ją szalikiem

2017.02.14 14:14
Policjanci z komisariatu w Łapach zatrzymali 63-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
Śmierć w działkowej altance. Kłócili się, więc udusił ją szalikiem
Fot: pixabay.com

Do funkcjonariusza dyżurnego Komisariatu Policji w Łapach w miniony piątek (10.02) zgłosił się 63-latek, który poinformował, że zabił kobietę.

Podczas czynności służbowych policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło tego samego dnia w godzinach porannych w jednej z altanek na terenie ogródków działkowych w Łapach. We wskazane przez mężczyznę miejsce skierowani zostali mundurowi, którzy odnaleźli ciało ofiary. Przybyły lekarz stwierdził zgon 52-lati.

Okazało się, że zarówno denatka, jak i podejrzany to osoby bezdomne. Występne ustalenia policjantów wykazały, że 63-latek udusił kobietę szalikiem podczas kłótni.

Mężczyźnie został już przedstawiony zarzut zabójstwa, za który grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. W poniedziałek (13.02) 63-latek został doprowadzony do sądu w Białymstoku, który zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1606 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39