Spacer filmowym szlakiem. Bezpłatna wycieczka po mieście

2016.07.02 16:44
To będzie już kolejny spacer w ramach akcji "Lato z zabytkami. Odkryj Białystok". Jego uczestnicy poznają "Filmowy Białystok".
Spacer filmowym szlakiem. Bezpłatna wycieczka po mieście
Fot: Anna Dycha
Dawne kino Syrena

W czasie akcji licencjonowani przewodnicy turystyczni będą nieodpłatnie oprowadzać chętnych po trasach tematycznych. Niedzielne (3.07) spacery przybliżą "Filmowy Białystok". Przewodnicy będą czekać przy dawnym kinie Syrena (ul. św. Rocha). Wycieczki wyruszą o godzinach: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00. Udział w wydarzeniu to świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać ciekawe zakątki Białegostoku oraz ich historię.

Każde spotkanie z przewodnikiem będzie inną wycieczką. Na chętnych czekają jeszcze takie szlaki jak: Białostockie pomniki i tablice, Ulica Staroszosejna, Nieistniejące nekropolie, Małe Getto, Wzgórza katedralne i Ogrody Branickich. Wycieczki odbędą się jeszcze 17 i 24 lipca, 7 i 21 sierpnia oraz 4 i 11 września.

Akcja "Lato z zabytkami" jest propozycją dla turystów, ale też dla wszystkich białostoczan, którzy chcą poznać historię naszego miasta. Projekt to kolejna odsłona akcji organizowanej przez Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku oraz Klub Przewodników Turystycznych przy RO PTTK we współpracy z Biurem Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Udział w zwiedzaniu jest bezpłatny.

Szczegóły: Lato z zabytkami

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1085 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39