Spotkanie otwarte Młodzieżowego Strajku Klimatycznego

dodane dnia: 2023-03-28 przez: kul57
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2023-03-29
W środę (29.03) o godzinie 18:00 w GramOffOn przy ul. Sienkiewicza 24 odbędzie się tegoroczne spotkanie otwarte Młodzieżowego Strajku Klimatycznego w Białymstoku.

Organizatorzy zapraszają każdą osobę zatroskaną klimatem. Jeśli ten temat jest Ci bliski, chcesz zaangażować się w działania na rzecz planety, doedukować się i postawić się niekompetentnie prowadzonej polityce klimatycznej, to wydarzenie jest skierowane dla Ciebie! Spotkanie nie będzie mieć formalnego charakteru, dlatego też absolutnie nie ma się czym stresować.

O czym będzie mowa?

Na spotkaniu organizatorzy przedstawią swoją działalność, zasady funkcjonowania ruchu, opowiedzą o ostatnich wydarzeniach i odpowiedzą na każde pytanie. Opowiemy, czym dokładnie jest Młodzieżowy Strajk Klimatyczny.

Pierwszy raz z aktywizmem, jak mam się przygotować?

Nie musisz się niczym przejmować, jeśli jest to Twój pierwszy kontakt z aktywizmem. Wszystkiego uczymy się z czasem i wykonujemy tylko takie zadania, z którymi czujemy się komfortowo. Jeżeli masz specjalne umiejętności, jak na przykład zdolność do pisania, robienia grafik, języków, rozmów z mediami, czy fotografii, będzie mógł ją wykorzystać i dodatkowo rozwijać przy projektach.

Spotkanie nie zobowiązuje do podjęcia szczególnych kroków, jeżeli nie zdecydujesz się na dołączenie do MSK, nic się nie stanie!
Miejsce imprezy
ul. Sienkiewicza 24
15-092 Białystok

1199 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39