Spożywali razem alkohol, doszło do awantury. 33-latek podejrzany jest o zabójstwo kolegi

2022.06.21 11:21
33-letni mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 65-latka. Został on zatrzymany przez dzielnicowego, który był na wolnym.
Spożywali razem alkohol, doszło do awantury. 33-latek podejrzany jest o zabójstwo kolegi
Fot: KMP Łomża

W ubiegły czwartek (16.06) po godz. 20.00, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w Śniadowie leży na podłodze zakrwawiony sąsiad. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej w tym samym miejscu trzech mężczyzn spożywało alkohol.

- W pewnym momencie pomiędzy 33- i 65-latkiem doszło do awantury, podczas której młodszy z mężczyzn zaatakował swojego kolegę uderzając go krzesłem. Mężczyzna nie przeżył, a napastnik po całym zdarzeniu uciekł - relacjonują funkcjonariusze z KMP Łomża.

W tym samym czasie będący na wolnym dzielnicowy z miejscowego posterunku policji jechał rowerem jedną z ulic Śniadowa. Znany wszystkim mieszkańcom miasta funkcjonariusz został zaczepiony przez kobietę, która poinformowała go o zabójstwie.

- Mundurowy po kilku minutach zatrzymał 33-latka. Na jego ubraniu i ciele widoczne były ślady krwi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 33-latkowi zarzutu zabójstwa - dodała policja.

W piątek (17.06) decyzją sądu podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1253 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39