Staż podyplomowy dla lekarzy i dentystów

2010.05.24 00:00
Absolwenci wydziałów lekarskich i lekarsko-dentystycznych uniwersytetów medycznych, którzy zamierzają rozpocząć staż podyplomowy od dnia 1 października powinni zgłosić się do urzędu marszałkowskiego w celu wstępnego ustalenia miejsca odbywania stażu.
Staż podyplomowy dla lekarzy i dentystów
Fot: sxc.hu

Marszałek Województwa Podlaskiego informuje, że absolwenci wydziałów lekarskich i lekarsko-dentystycznych uniwersytetów medycznych posiadający stałe zameldowanie na obszarze województwa podlaskiego, którzy zamierzają rozpocząć staż podyplomowy od 1 października 2010 r. winni zgłosić się do Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 pok. 605 - (VI piętro) w terminie od 24 maja do 11 czerwca w celu wstępnego ustalenia miejsca odbywania stażu.

Dokumenty wymagane do realizacji stażu należy złożyć w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Białymstoku przy ul. Świętojańskiej 7 pok. 101 do 3 września. Ostateczna decyzja o skierowaniu na staż podyplomowy podjęta zostanie przez Okręgową Radę Lekarską po uzyskaniu dyplomu przez absolwenta w oparciu o miejsce zameldowania i średnią ocen.

andy

858 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39