POLECAMY
Wyglądało poważnie: volkswagen zderzył się z innym samochodem osobowym, jedna z głównych ulic miasta była chwilowo zablokowana. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę (17.02) koło południa w Białymstoku. Zderzyły się dwa samochody osobowe: wyjeżdżający z ul. Włókienniczej i jadący ul. Poleską. Czasowo były zablokowane dwa pasy ruchu ul. Poleskiej do ronda św. Faustyny Kowalskiej. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję. Na miejscu zdarzenia służby już zakończyły pracę.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji